GERİ

4. SEZON ZULA SÜPER LİG ŞAMPİYONU BELLİ OLUYOR

4. SEZON ZULA SÜPER LİG ŞAMPİYONU BELLİ OLUYOR

Kıran kırana bir mücadeleye sahne olan Zula Süper Lig 4.Sezon’da lig aşaması sona erdi. Her haftasında farklı bir heyecana ev sahipliği yapan lig aşamasının ardından sıra şampiyonun taçlandırılacağı büyük finallere geldi.

Finaller 26-27 Ekim tarihinde Nonstop Zula Espor Merkezi’nde!

Zula Süper Lig’in geride kalan sezonunda on takım dokuz hafta boyunca büyük final bileti almak için mücadele etti. Dokuz haftalık büyük mücadelenin ardından Beşiktaş, Galatasaray, 1907 Fenerbahçe ve Bursa Espor büyük finallerde yer almaya hak kazandı.

Zula Süper Lig’deki ilk sezonunda Beşiktaş'ın namağlup lider olarak yer alacağı, Bursa Espor’un ilk defa final heyecanını tadacağı Zula Süper Lig 4. Sezon Büyük Finali 26-27 Ekim’te Nonstop Zula Espor Merkezi’nde gerçekleşecek. 26 Ekim günü yarı finalde Beşiktaş, Bursa Espor ile karşılaşırken ezeli rakipler Galatasaray ve 1907 Fenerbahçe ise erken final olarak nitelendirilebilecek maçta karşı karşıya gelecek. 27 Ekim Pazar günü üçüncülük karşılaşmasının ve şampiyonu belirleyecek olan büyük finalin heyecan rüzgarları Nonstop Zula Espor Merkezi’nde esecek.

Zula Süper Lig’de Yerini Alacak Son Takım Belli Oluyor

26-27 Ekim tarihlerinde şampiyonluk heyecanının yanı sıra playout karşılaşmaları da izleyicileri bekliyor. Zula Süper Lig’in lig aşamasını galibiyet alamadan dokuzuncu sırada tamamlayan Zula Süper Lig’in köklü ekiplerinden ICE Warriors, Zula Rekabet turnuvasını Dark Passage’ın ardından ikinci sırada tamamlayan ve Zula Süper Lig’e katılma şansını devam ettiren WanderLust Godzilla ekibine karşı ligde kalma mücadelesi verecek.

Taksim Demirören AVM’de bulunan Nonstop Zula Espor Merkezi, 26-27 Ekim tarihlerinde bu heyecana ortak olmayan isteyen herkese kapılarını açacak. 26 Ekim tarihinde gelen ziyaretçilere hediye edilecek 5 platin deste ve 27 Ekim tarihinde gelen ziyaretçilere hediye edilecek Zula Süper Lig özel desenlerinin yanı sıra herkesi sürpriz etkinliklerin, influencer buluşmalarının da içinde bulunduğu büyük bir espor şöleni bekliyor.

26 Ekim gününe bilet almak için HEMEN TIKLAYIN!
27 Ekim gününe bilet almak için HEMEN TIKLAYIN!


 

Zula Süper Lig & Rekabet Turnuvası Playout Maçı
26 Ekim Cumartesi 11:00, ICE Warriors vs WanderLust Godzilla

Zula Süper Lig 4. Sezon Yarı Final Karşılaşmaları
26 Ekim Cumartesi 13:00, Beşiktaş vs Bursa Espor
26 Ekim Cumartesi 15:00, Galatasaray vs 1907 Fenerbahçe

Yayın Tarihi 23.10.2019
İlgili Konular Zula Süper Lig
Zula Oyun

Zula Oyun Espor