GERİ

7. SEZON ZULA SÜPER LİGDE FİNALLERE DOĞRU

7. SEZON ZULA SÜPER LİGDE FİNALLERE DOĞRU
Heyecanla beklenen gün geldi. Takımların bütün sezon boyunca gösterdiği çabaların, başarıların ve emeklerinin karşılığını toplayacakları hafta başlıyor. Zula Süper Lig 7. Sezon'un şampiyonluk maçlarını belirleyecek çeyrek final maçları bu hafta başlıyor.
19.06.2021 Cumartesi günü saat 15:00'da
Twitch, Dlive ve Youtube kanallarında canlı olarak yayınlanacak olan maçlarımıza bir göz atalım; 

BAL Espor - Sangal Esports

Rekabet turnuvasında gösterdikleri başarıyı süper lig arenasında da devam ettiren BAL Espor, lige etkili bir giriş yapmalarına rağmen ilerleyen haftalarda yaşadıkları puan kayıpları nedeniyle 4. sırada tamamladı. Sangal Esports ise ligin başında istediği gibi bir başlangıç yapamasa da ligin ikinci devresinin ardından oldukça etkili oyunlar ortaya koyarak puan kaybını en aza indirerek ligi 5. sırada bitirmeyi başardı. 

KBB Kağıtspor Espor - Digital Athletics

Ligin yeni takımlarından biri olan KBB Kağıtspor Espor ise son haftaya kadar oldukça etkili oyunlar ortaya koyarak ilerledi. Ligin son haftasının son maçında ise en yakın rakibi olan Galatasaray Espor'a karşı mağlup olarak mücadeleden ayrılınca ligi 3. bitirerek direk yarı finallere gitme hakkını kaybetti. Deneyimli bir kadroya sahip Digital Athletics ise sarsıntılı bir lig geçirdi. Lige güzel bir başlangıç yapan Digital Athletics, ilerleyen haftalardaki tempo düşüklüğünün ardından çok fazla puan kaybı yaşayarak ligi 6. olarak bitirdi. 

MAÇ PROGRAMI
 
Saat 15:00  BAL Espor - Sangal Esports

Saat 17:00  KBB Kağıtspor Espor - Digital Athletics

Cumartesi günü nefes kesen çeyrek final maçlarını
Twitch, Dlive ve Youtube kanallarından izleyebilirsiniz
 
Yayın Tarihi 14.06.2021
İlgili Konular Zula Süper Lig
Kuttusi 'IHorseless' Nas

Kuttusi 'IHorseless' Nas Zula Espor