GERİ

ADANA KAFE TURNUVALARI BAŞLIYOR

ADANA KAFE TURNUVALARI BAŞLIYOR
Adanalı Zula oyuncularının kendini gösterme zamanı geldi: Adana Kafe Turnuvaları başlıyor! İki gün boyunca devam edecek olan Adana Kafe Turnuvaları, Adana'nın en iyi takımını belirliyor. Sen de takımını kur ve sana en yakın internet kafede turnuvaya katıl. Adana'nın en iyisi olduğunu göster ve 1.000.000 ZA ödül havuzundan payına düşeni alma şansı yakala.

Nasıl Olacak?

Adana Kafe Turnuvaları 21-22 Aralık tarihlerinde, Adana'da belirlenen internet kafelerde gerçekleştirilecek. Bütün maçlar Sabotaj türünde 5v5 olarak oynanacak. Cumartesi günü her internet kafede yapılan elemelerin ardından günü şampiyon olarak tamamlayan takımlar, Pazar günü Gökkuşağı Eğlence Merkezi'nde gerçekleşecek olan finallerde yer almaya hak kazanacak. Turnuva yapılacak internet kafelerin listesi şu şekilde:Stron Gaming ve Halil Örenler ile Tanışma Şansı

Adana Kafe Turnuvaları'nda ayrıca Stron Gaming ve Halil Örenler de sizlerle olacak. Belirlenen internet kafelerdeki turnuvalara katılarak Stron Gaming ve Halil Örenler ile tanışıp, 2vs2 maç yapabilirsin. Turnuvaya katılan herkesi ayrıca sürpriz hediyeler bekliyor. Turnuva ve tanışma programı ise şu şekilde ilerleyecek:Adana'da görüşmek üzere!

 
Yayın Tarihi 18.12.2019
İlgili Konular
Zula Oyun

Zula Oyun Espor