GERİ

DİDEM STRD SARIOĞLU HAKKINDA BİLGİLENDİRME

DİDEM STRD SARIOĞLU HAKKINDA BİLGİLENDİRME

Zula Kadınlar Ligi, başladığı ilk günden bu yana tüm oyuncularına profesyonel ve saygılı bir rekabet ortamı sunmayı hedefleyen bir lig olmuştur. Bu profesyonel ve saygılı ortamda, Zula Kadınlar Ligi bünyesinde bulunan ve Zula Kadınlar Ligi’ni temsil eden her oyuncunun sportmenliğe uygun bir şekilde davranması ve Zula Kadınlar Ligi çerçevesinde belirlenen bütün kurallara uyması beklenmektedir. Didem “STRD” Sarıoğlu isimli oyuncunun Zula Kadınlar Ligi bünyesinde gerçekleştirdiği canlı yayındaki davranışları, bu konuda bir aksiyon almayı zorunlu kılmıştır.

Sonuç

Didem “STRD” Saroğlu isimli oyuncunun, Lokum Games tarafından düzenlenen ya da desteklenen bütün resmi ya da bağımsız Zula turnuvalarından üç ay boyunca uzaklaştırılmasına karar verilmiştir. Bu sonuç ile beraber Zula Kadınlar Ligi'ne ve Zula topluluğunda bulunan oyunculara zarar veren hiçbir davranışın göz ardı edilmeyeceği hatırlatılmıştır.

Zula Kadınlar Ligi, bütün oyuncularının kendisine özgü karakterini yansıtabileceği ancak bunu yaparken farklı oyuncuları ve kimlikleri incitmeyeceği, kendisini takip eden kitlelere uygun örnek olacağı bir lig ortamı oluşturmayı amaçlamaktadır.

Belirtilen ceza, Zula Kadınlar Ligi maçları ile ilgili olsa da, bahsi geçen oyuncu bu cezalarını tamamlayana kadar Zula Kadınlar Ligi, Zula Rekabet Turnuvası ve Lokum Games’e ait rekabetçi hiçbir  aktivasyona  katılamayacaktır. Oyuncunun bu turnuvalara fark edilmeden katılması durumunda ise oyuncu ile birlikte takımları da sorumlu tutulacak ve turnuvadan diskalifiye edilecektir.

Yayın Tarihi 10.7.2020
İlgili Konular Zula Kadınlar Ligi
Zula Oyun

Zula Oyun Espor