GERİ

REKABET TURNUVASI 4. SEZON ŞAMPİYONU BELLİ OLUYOR!

REKABET TURNUVASI 4. SEZON ŞAMPİYONU BELLİ OLUYOR!

1024 takımın katılımıyla gerçekleşen ve 30.000 TL ödül havuzuna sahip 4. Sezon Rekabet Turnuvası’nın son ayağına girildi.

Üç aylık zorlu bir maratonun ardından final ayaklarına gelinen Rekabet Turnuvası’nın son dört takımı belli oldu. 256’şar takımın bulunduğu A, B, C ve D gruplarında oynanan toplam 1024 karşılaşmanın ardından sıra oynanacak olan finallere geldi.

Kendi gruplarını şampiyon olarak tamamlayan dört takımın karşı karşıya geleceği finallerde, şampiyonluğa ulaşmayı başaran takım bir sonraki sezon Zula Süper Lig’de direkt olarak yer almaya hak kazanacak. İkinci olan takım ise Zula Süper Lig’in devam eden 4. sezonunu 9. sırada bitiren takım ile play-out karşılaşması oynayarak Zula Süper Lig’de yerini alma fırsatı yakalayacak.

GodZilla`e-Sports, Cavalries`eSports, X`Force-ESC ve Vurkac`eSports takımlarının karşı karşıya geleceği finallerde tüm takımlar büyük ödüle ulaşmak ve Zula Süper Lig’de yerlerini almak için mücadele verecekler. Gün boyu lig sisteminde bütün takımlar karşı karşıya gelecek ve karşılaşmalar sonunda en çok puan toplayan takım, bir sonraki Zula Süper Lig sezonunda yer almaya hak kazanacak.

Rekabet Turnuvası’nın final karşılaşmalarını sizler de ZulaOyun resmi YouTube ve Twitch sayfalarından canlı olarak takip edip heyecana ortak olabilirsiniz.

13 Ekim Pazar Maç Programı

11:00 / 
GodZilla`e-Sports vs. Vurkac`eSports
11:00 / Cavalries`eSports vs. X`Force-ESC

13:00 / GodZilla`e-Sports vs. X`Force-ESC
13:00 / Vurkac`eSports vs. Cavalries`eSports

15:00 / Cavalries`eSports vs. GodZilla`e-Sports
15:00 / X`Force-ESC vs. Vurkac`eSports
 

Yayın Tarihi 26.9.2019
İlgili Konular Zula Rekabet Turnuvası
Zula Oyun

Zula Oyun Espor