GERİ

YEMEKSEPETİ CUP ZULA TURNUVASI EŞLEŞMELERİ BELLİ OLDU

YEMEKSEPETİ CUP ZULA TURNUVASI EŞLEŞMELERİ BELLİ OLDU
Yemek Sepeti Cup heyecanı başlıyor. Kayıtların başladığı günden itibaren kısa sürede yoğun bir talep gören Yemek Sepeti Cup Zula Turnuvası'na katılmaya hak kazanan takımlar ve eşleşme tablosu belli oldu. Eşleşme tablosuna ve maç programına BURAYA TIKLAYARAK ulaşabilirsiniz. 

Karşılaşmalar 24 - 25 Haziran saat 20:00'da başlıyor!

Yemek Sepeti Cup Zula Turnuvası'nda takımlar neye göre seçildi?

Yemek Sepeti Cup Zula Turnuvası'nda yer almaya hak kazanan 64 takım, son bir haftanın aktif klan sıralamasına göre seçildi. Aktif klan sıralaması, son bir hafta içinde Klan Sunucusu'nda bir klanın oynadığı maçlar ve burada kazandığı puanlar ile oluşturulan sıralama anlamına geliyor. Başvuru yapan takımlar arasında bu puana göre ilk 64 takım içinde yer alan takımlar Yemek Sepeti Cup Zula Turnuvası'nda yer almaya hak kazanıyor.

Eşleşme tablosu ve maç programı nasıl belirlendi?

Yemek Sepeti Cup Zula Turnuvası'nda eşleşme tablosu, takımlar arasında herhangi bir güç dengesi gözetmeden rastgele bir şekilde belirleniyor.

Kural listesine nereden ulaşabilirim?

Yemek Sepeti Cup Zula Turnuvası'nın kural listesine BURAYA TIKLAYARAK ulaşabilirsin. Turnuva sırasında yaşanabilecek sorunları en aza indirmek adına bütün katılımcıların kural listesini turnuva öncesinde bir kez daha gözden geçirmesini öneriyoruz.

Maçlar canlı yayınlanacak mı?

Yemek Sepeti Cup Zula Turnuvası'nda  Yarı Final ve Final karşılaşmaları Zula Oyun Espor resmi Twitch, Dlive ve Youtube kanalından canlı olarak yayınlanacak. Canlı yayında sürpriz ödüller sizleri bekliyor!

Ödül Havuzu

Yemek Sepeti Cup Zula Turnuvası'nda ödül havuzu aşağıdaki şekilde dağıtılacaktır:

1.Takım: 5.000 TL 
2.Takım: 3.000 TL 
3.Takım: 2.000 TL 
4.Takım: 500.000 Zula Altını

 
Yayın Tarihi 24.06.2021
İlgili Konular Haftalık Turnuvalar
Kuttusi 'IHorseless' Nas

Kuttusi 'IHorseless' Nas Zula Espor