GERİ

ZULA SÜPER LİG 15 AĞUSTOS'TA GERİ DÖNÜYOR

ZULA SÜPER LİG 15 AĞUSTOS'TA GERİ DÖNÜYOR
Hasret bitiyor, Zula Süper Lig geri dönüyor! Ankara Büyükşehir Belediyesi Aski Espor ve Sangal Esports'un ilk defa yer alacağı Zula Süper Lig'de heyecan, 10 Ağustos 14:00'te  5. Sezon'un finalistleri Beşiktaş ve Mod-Z takımlarını karşı karşıya getiren mücadeleyle başlıyor.

Yenilenen yayın yüzü, yeni takımları ve yenilenen kadroları ile birlikte en çekişmeli sezona tanık olacağımız Zula Süper Lig'de, paralel olarak akademi kadroları da Rekabet Turnuvası'ndaki yerini alacak. 

Transfer Kurallarında Yeni Bir Sayfa

Zula Süper Lig'de artık tüm takımlar, kadrolarını daha geniş ve daha esnek tutabilmeleri için transfer kuralları da bir o kadar esnetildi. Yeni sezonda bol bol transfer göreceğimiz Zula Süper Lig'de takımlar stratejik olarak da zorlu kararlar vermeleri gerekecek.

Zula Süper Lig Yeni Saatlerinde Sizlerle

Zula Süper Lig'da artık tüm karşılaşmalar arda arda oynanacek ve maç günleri boyunca saatte bir karşılaşma ekranlara yansıyacak. Tamamlanan mücadeleden çok kısa bir aranın ardından heyecan dur durak bilmeyecek.

Kadın Esporcular Sahnede

Türkiye'nin ilk ve tek profesyonel Kadınlar Ligi'ni düzenleyen Zula'da, kadın oyuncular sahnedeki yerini almaya devam ediyor. Geçtiğimiz ay gerçekleştirilen Zula Kadınlar Ligi'nde yer alan üç fastPay Wildcats oyuncusu, bu sezon da profesyonel lig kariyerine Zula Süper Lig'de devam edecek. 

Tüm maçlar
 Zula Espor YouTube kanalı üzerinden, cumartesi ve pazar günleri 14.00, 15.00, 16.00, 17:00 ve 18.00 saatlerinde ekranlarınıza yansıyacak.

Zula Süper Lig 6. Sezon 1. Hafta Maç Programı

15 Ağustos Cumartesi
14:00 Beşiktaş vs Mod-Z
15.00 İstanbul Espor vs Gamers of Future
16.00 Çamlıca Espor vs fastPay Wildcats
17.00 Sangal Esports vs ABB Aski Espor
18.00 Bursa Espor vs Galatasaray

16 Ağustos Pazar
14.00 Mod-Z vs Çamlıca Espor
15.00 fastPay Wildcats vs Sangal Esports
16.00 Galatasaray vs Beşiktaş
17.00 Gamers of Future vs Bursa Espor
18.00 ABB Aski Espor vs İstanbul Espor

 
Yayın Tarihi 10.8.2020
İlgili Konular Zula Süper Lig
Zula Oyun

Zula Oyun Espor