KIŞ SEZONU ŞAMPİYONU CREW E-SPORTS CLUB!

KIŞ SEZONU ŞAMPİYONU CREW E-SPORTS CLUB!

BÜYÜK ÖDÜLÜN SAHİBİ CREW E-SPORTS CLUB!

7 Ocak Pazar günü Adeks İnternet Kafe’de büyük bir şölen eşliğinde gerçekleşen 40.000 nakit ödüllü “Kış Sezonu” tamamlandı. Büyük finalde karşı karşıya gelen GPay`ICE Esports ve Crew eSports Club takımlarının mücadelesi izleyicilerin nefesini kesti. İki finalist arasından galip gelen taraf Crew eSports oldu. ininal Son Bahar Sezonu şampiyonu unvanıyla gelen GPay`Ice Esports, Crew’a karşı üstünlük sağlayamadı ve Kış Sezonu’nu ikinci sırada tamamladı. Crew eSports Club, büyük ödülün yanı sıra Zula World Cup için turnuva biletini de kaparak başarılarına bir yenisini daha ekledi.

ininal Son Bahar Sezonu’nda gösterdiği başarılı performansla şampiyon olan GPay`Ice Esports, bu başarısını Kış Sezonu’nda tekrarlayamadı ve şampiyonluğu Crew eSports Club’a kaptırdı.

Tecrübeli isimlerden oluşan kadrosuyla sahneye geri dönen We Make the Future, Kış Sezonu’nda 3.olarak biz de buradayız dedi.

Ligdeki performansıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Elite`E-sports takımı, offline turnuvada elinden geleni ortaya koysa da turnuvayı 4. sırada tamamladı.

Cevap Yaz