SÖMESTİR TURNUVASI ŞAMPİYONU YOUTHCREW!

SÖMESTİR TURNUVASI ŞAMPİYONU YOUTHCREW!

ŞAMPİYON YOUTHCREW!

512 takımın rekor katılımıyla gerçekleşen Zula Sömestir Turnuvası’nda sona gelindi! Online elemelerden başarıyla ayrılan en iyi 8 takım, Adeks İnternet Cafe’de gerçekleşen offline finallerde karşı karşıya geldi.

3-4 Şubat tarihlerinde düzenlenen Zula Sömestir Turnuvası Offline Finalleri’nde, büyük kupanın sahibi son şampiyon YouthCREW oldu. Final serisinde WeMakeTheFuture takımını, Düğün Salonu ve Favela haritalarında 2-0 mağlup eden YouthCREW, Kış Sezonu Turnuvası’nın ardından Sömestir Turnuvası’nın da şampiyonu olarak üst üste ikinci kez kupayı kaldırmayı başardı.

Online elemelerden harita bile kaybetmeden offline finallere katılmaya hak kazanan WMTF ise finalde YouthCREW’ün egemenliğini yıkamadı ve turnuvayı ikinci sırada tamamladı.

Üçüncülük mücadelesinde GPay`ICE takımı, Elite`e-Sports’u Safranbolu ve Düğün Salonu haritalarında 2-0 mağlup ederek turnuvayı 3. sırada kapattı. Zula Sonbahar Sezonu Turnuvası’nın şampiyonu ve Kış Sezonu Turnuvası’nın da ikincisi olan GPay`ICE, son zamanlarda düşüşe geçen performanslarına dur diyemedi.

ZULA WORLD CUP YOLUNDA 3 BİLET DAHA SAHİBİNİ BULDU

Büyük ödüllerin yanı sıra Zula World Cup yolunda üç bilet daha sahiplerini buldu. Elite`e-Sports, PegasuS`ESC ve Heavy-Damage`ESC takımları 100.000 $ ödüllü World Cup için elemelere katılmaya hak kazanan takımlar oldu.

Şampiyon takımdan sekizinci takıma kadar nakit ödüllerin sahiplerini bulduğu Zula Sömestir Turnuvası’nın sıralaması şu şekilde:

  1. YouthCREW
  2. WeMakeTheFuture!
  3. GPay`ICE
  4. Elite`e-Sports
  5. PegasuS`ESC
  6. Heavy-Damage`ESC
  7. Vengeance`e-Sports
  8. AN|Alem-i`Nizam

Dünya Şampiyonası ile ilgili tüm detayları Özgür “Zwartan” Soner’in lansman videosunda bulabilirsiniz.

Dünya Şampiyonası Nedir?

Bildiğiniz üzere Zula dünyada bir çok ülkede yayınlanıyor. Tüm dünya üzerinde Zula oynayan oyuncuları bir araya getireceğimiz Zula Dünya Şampiyonasının ilkini Türkiye’de gerçekleştireceğiz. 100.000$ nakit para ödüllü dev organizasyon için her turnuvada bir katılım bileti vereceğiz. Dünya Şampiyonası öncesi bu biletler katılım turnuvasında işinize yarayacak ve ülkemizi temsil eden takımları belirlemiş olacağız.

Cevap Yaz