ZULA KIŞ SEZONU-2 TURNUVASI FİNALLERİ 10-11 MART'TA ZOCCO'S TERAS'TA!

Yoğun ilgi sebebiyle 512 takımın katılımıyla gerçekleşen Zula Kış Sezonu-2 Turnuvası’nın zorlu ön eleme mücadelelerinin ardından sıra offline finallerde!

ZULA KIŞ SEZONU-2 TURNUVASI FİNALLERİ 10-11 MART’TA ZOCCO’S TERAS’TA!

Yoğun ilgi sebebiyle 512 takımın katılımıyla gerçekleşen Zula Kış Sezonu-2 Turnuvası’nın zorlu ön eleme mücadelelerinin ardından sıra offline finallerde!

Zula World Cup heyecanının son virajında, dev organizasyonda yerini almak isteyen son takımları belirleyecek olan Kış Sezonu- 2 Turnuvası finallerinde yer alacak 8 takım belli oldu. Profesyonel Grup, Rekabet A, B ve C gruplarının yer aldığı 512 takımlık Kış Sezonu-2 Turnuvası’nda, Profesyonel Grup’tan beş takım gelirken geriye kalan üç takım ise Rekabet A, B ve C gruplarının şampiyon takımları olarak belirlendi.

Profesyonel grubun şampiyonu youthCREW olurken, 2.si Elite`e-Sports, 3. takım WeMakeTheFuture!, 4. takım 1Ruya`Misali, 5. takım ise ToA`E-SportsClub oldu. Rekabet grupların tarafında ise A grubunun şampiyonu Outlaw`BLACK, B grubunun şampiyonu Riseof`EvilGeniuses, C grubunun şampiyonu ise StarsNever`Die olarak belirlendi ve 10-11 Mart tarihleri arasında Zocco’s Teras’ta organize edilecek olan Zula Kış Sezonu-2 Turnuvası Finalleri’ne katılmaya hak kazandı.

Offline finalde sadece son 2 dünya kupası bileti yok! 8 takımı ayrıca 24.000 TL nakit para ödülünün de beklediği Kış Sezonu-2 Turnuvası’nda, tüm takımlar büyük ödül ve dünya kupası bileti için en iyi oyunlarını ortaya koyacak. Profesyonel grubun ilk dört takımı birinci torbada yer alacak iken diğer torbada ise Profesyonel grubun 5.si, Rekabet A, B ve C şampiyonları yer alacak. Offline finallerin eşleşmeleri ise turnuva günü cafede yapılacak olan kura çekimiyle belirlenecek.

Profesyonel Grup

 1. Takım: CREW-eSports
 2. Takım: Elite`e-Sports
 3. Takım: WeMakeTheFuture!
 4. Takım: 1Ruya`Misali
 5. Takım: ToA`E-SportsClub

Rekabetçi A Şampiyonu

 1. Takım Outlaw`BLACK

Rekabetçi B Şampiyonu

 1. Riseof`EvilGeniuses

Rekabetçi C Şampiyonu

 1. StarsNever`Die

Zula Sömestir Turnuvası Finalleri Ödül Havuzu

 1. Takım 9000 ₺
 2. Takım 5000 ₺
 3. Takım 3500 ₺
 4. Takım 2500 ₺
 5. Takım 1500 ₺
 6. Takım 1000 ₺
 7. Takım 900 ₺
 8. Takım 800 ₺

Dünya Şampiyonası ile ilgili tüm detayları Özgür “Zwartan” Soner’in lansman videosunda bulabilirsiniz.

Dünya Şampiyonası Nedir?

Bildiğiniz üzere Zula dünyada bir çok ülkede yayınlanıyor. Tüm dünya üzerinde Zula oynayan oyuncuları bir araya getireceğimiz Zula Dünya Şampiyonasının ilkini Türkiye’de gerçekleştireceğiz. 100.000$ nakit para ödüllü dev organizasyon için her turnuvada bir katılım bileti vereceğiz. Dünya Şampiyonası öncesi bu biletler katılım turnuvasında işinize yarayacak ve ülkemizi temsil eden takımları belirlemiş olacağız.

 

Cevap Yaz