BİREYSEL NİŞANCI TURNUVASI EŞLEŞMELERİ

Merakla beklenen ve 256 oyuncunun dev katılımıyla gerçekleşecek olan Bireysel Nişancı Turnuvası'nda eşleşme tabloları belli oldu. Toplamda 32 gruptan oluşmak üzere, her bir grupta 8'er oyuncunun mücadele edeceği turnuvada dev ödüller oyuncuları bekliyor.

BİREYSEL NİŞANCI TURNUVASI EŞLEŞMELERİ

BİREYSEL NİŞANCI TURNUVASI EŞLEŞMELERİ BELLİ OLDU!

Merakla beklenen ve 256 oyuncunun dev katılımıyla gerçekleşecek olan Bireysel Nişancı Turnuvası’nda eşleşme tabloları belli oldu. Toplamda 32 gruptan oluşmak üzere, her bir grupta 8’er oyuncunun mücadele edeceği turnuvada dev ödüller oyuncuları bekliyor.

21 Mart Çarşamba günü 20:00’de ilk tur maçlarıyla başlayacak olan Bireysel Nişancı Turnuvası’nın maç programı, eşleşmeleri ve kuralları şu şekilde:

Bireysel Keskin Nişancı Turnuvası eşleşmeleri için BURAYA TIKLAYINIZ.
(Oyuncuların kendi belirtilen odaları dışında başka odalara girmemeleri özenle rica olunur.)

Turnuva Kuralları (Lütfen Okuyunuz)

– Katılım limiti 256 oyuncu ile sınırlıdır. Kayıt bilgilerini geçerli şekilde dolduran ilk 256 oyuncunun turnuva başvurusu kabul görecektir.

– Turnuvaya katılan her oyuncunun Altın rütbe veya üstü olması gerekmektedir.

– Turnuva maçları 8’er kişilik odalar ile Herkes Tek (Nişancı) (Tabanca ve Bomba Yok) türünde yapılacaktır. Tüm maçlar 10 dk / 100 öldürme formatı üzerinden Safranbolu haritasında oynanacaktır.

– Oyuncular belirtilen maç saatinden 15 dakika önce Turnuva Sunucusu’nda hazır olarak beklemeleri gerekmektedir. Tüm maçlar belirtilen saatinde aynı anda şifrelenerek başlayacak olup, HAZIR olmayan oyuncular için herhangi bir tekrar başlama seçeneği olmayacaktır.

– Turnuva maçı oynanırken; odadan oyuncu düşmesi, teknik problem yaşanması ya da oyuncunun kendi isteği ile maçtan çıkması durumunda, odaya tekrar giriş yapılamaz.

– Turnuva sunucunda herhangi bir sorun olması durumunda hakem tarafından işaret edilen sunucuda maçlar yapılabilir. Devam eden bir maça herhangi bir şekilde farklı bir oyuncunun girmesi durumunda, oyuncu 7 gün süreyle oyundan uzaklaştırılacaktır.

– Maç sorunsuz başladıktan sonra tamamlanana kadar, düşmeler olsa dahi devam eder, asla yarıda kesilmez. Hakem(GM) düşmesi durumunda maç sonu ekran görüntüsünü [email protected] mail adresine göndererek skorunuzu tescil ettiriniz.

– Turnuva boyunca hakemlere herhangi bir şekilde rahatsız edici davranış sergileyen oyuncular müsabakalardan uzaklaştırılacak ve cezalandırılacaktır.

– Turnuvada yer alan oyuncular maç öncesinde, maç içerisinde veya sonrasında oyun kurallarına uymaya dikkat etmelidir.

– Turnuva’ya başvurduğunuz andan final maçının 5 iş günü sonrasına kadar, oyun içi karakter adınızı değiştirmemeniz gerekmektedir.

– Turnuva Başvuru Tarihi: 17 – 18 Mart

– Turnuva Başlangıcı: 21 Mart Çarşamba 21:00

– Turnuva Facebook, YouTube ve Twitch yayın organları üzerinden canlı olarak yayınlanacaktır.

– Oyuncu bilgilerinizi yazarken lütfen karakter isminin oyun içerisindeki isim ile aynı olmasına özen gösterin, aksi takdirde yapılan kayıtlar turnuvaya dahil edilmeyecektir.

Ödül Havuzu:

1. Oyuncu:100.000 ZA
2. Oyuncu: 50.000 ZA
3. Oyuncu: 25.000 ZA

Ayrıca sıralamada ilk 32’ye giren tüm oyuncular 3 günlük Cheytac kazanacaktır.

– Maçlar ardı ardına oynanacağı için lütfen oda Hakemlerinin direktiflerini dinlemeyi unutmayın

– Lokum Games, Turnuva/Lig maçlarından önce duyurmak koşulu ile; kurallarda, maç günü ve saatlerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Turnuva Takvimi

Turnuva Takvimi

İlk Tur 

Turnuvaya kayıt yaptıran oyuncular belirlenen tarih ve saatte, turnuva biletleri aracılığı ile Turnuva sunucusuna girecekler. İlk tur oda bilgileri şöyle,

Maç saatleri: 1.-8. Grup: 20:00
9.-16. Grup: 20:20
17.-24. Grup: 20:40
25.-32. Grup: 21:00
Harita: 
Safranbolu 
Oda türü : 8 Kişilik Herkes Tek (Nişancı) (Tabanca ve Bomba Yok)
Üst Tura Yükselme Şartı : 1. olmak

İkinci Tur 

İlk turda gruplarını 1. sırada tamamlayan en iyi 32 oyuncu, hakemler tarafından belirtilen maç saatinde turnuva sunucusuna giriş yaparak mücadeleye katılabilecekler. 

Maç saatleri: 2. Tur 1.-4. Grup: 21:20
Harita
: Safranbolu
Oda Türü : 8 Kişilik Herkes Tek (Nişancı) (Tabanca ve Bomba Yok)
Üst Tura Yükselme Şartı : 1. olmak

Final

İkinci turda gruplarını 1. sırada tamamlayan en iyi 4 oyuncu, hakemler tarafından belirtilen maç saatinde turnuva sunucusuna giriş yaparak mücadeleye katılabilecekler. 

Maç saati: 21:40
Harita: 
Safranbolu
Oda Türü : 4 Kişilik Herkes Tek (Nişancı) (Tabanca ve Bomba Yok)

Ödül Havuzu

Ödül Havuzu

1.’ye 100.000 Zula Altını
2.’ye 50.000 Zula Altını
3.’ye 25.000 Zula altını

Ayrıca turnuvada ilk 32’ye giren tüm oyuncularımıza 3 günlük Cheytac hediye!

Cevap Yaz