BİREYSEL BIÇAK TURNUVASI KAYITLARI BAŞLADI!

Zula’da uzun zamandır merakla beklenen Bireysel Turnuvalar, Bıçak Turnuvası ile tam gaz devam ediyor!

BİREYSEL BIÇAK TURNUVASI KAYITLARI BAŞLADI!

BİREYSEL BIÇAK TURNUVASI KAYITLARI BAŞLADI!

Zula’da uzun zamandır merakla beklenen Bireysel Turnuvalar, Nişancı Turnuvası’nın ardından Bıçak Turnuvası ile tam hızıyla devam ediyor! 28 Mart Çarşamba günü 20:00’de başlayacak olan turnuvanın kayıtlarını BAŞVURU FORMU üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Toplamda 256 kişinin katılacağı ve 175.000 ZA’nın ödül olarak verileceği turnuvanın ödüllerine şöyle bir göz atalım.

1.’ye 100.000 Zula Altını
2.’ye 50.000 Zula Altını
3.’ye 25.000 Zula altını

Ayrıca turnuvada ilk 32’ye giren tüm oyuncularımıza 3 günlük Ustura hediye!

Turnuvaya nasıl kayıt olurum?

Turnuvaya kayıt olmak için BAŞVURU FORMUNU doldurmanız gerekmektedir. Turnuva formuna ulaşmak için lütfen buraya tıklayın.

Turnuva Takvimi

Grup eşleşmeleri ve dağılımları 28 Mart Çarşamba günü belirlenecek ve akşam 20:00’de ilk grup maçlarıyla başlayacak. Maçlar ardı ardına oynanacağı için lütfen oda Hakemlerinin direktiflerini dinlemeyi unutmayın.

Herkese bol şans…

Bireysel Turnuva Kuralları

– Katılım limiti 256 oyuncu ile sınırlıdır. Kayıt bilgilerini geçerli şekilde dolduran ilk 256 oyuncunun turnuva başvurusu kabul görecektir.

– Turnuva maçları 8’er kişilik odalar ile Herkes Tek Bıçak (Bomba Yok) türünde yapılacaktır. Tüm maçlar 10 dk / 100 öldürme formatı üzerinden Kıbrıs Açıkları haritasında oynanacaktır.

– Oyuncular belirtilen maç saatinden 15 dakika önce Turnuva Sunucusu’nda hazır olarak beklemeleri gerekmektedir. Tüm maçlar belirtilen saatinde aynı anda şifrelenerek başlayacak olup, HAZIR olmayan oyuncular için herhangi bir tekrar başlama seçeneği olmayacaktır.

– Turnuva maçı oynanırken; odadan oyuncu düşmesi, teknik problem yaşanması ya da oyuncunun kendi isteği ile maçtan çıkması durumunda, odaya tekrar giriş yapılamaz. (Oda şifresinin başkalarıyla paylaşılarak turnuva maçının sabote edilmesine karşı.)

– Turnuva sunucunda herhangi bir sorun olması durumunda hakem tarafından işaret edilen sunucuda maçlar yapılabilir. Devam eden bir maça herhangi bir şekilde farklı bir oyuncunun girmesi durumunda, oyuncu 7 gün süreyle oyundan uzaklaştırılacaktır.

– Maç sorunsuz başladıktan sonra tamamlanana kadar, düşmeler olsa dahi devam eder, asla yarıda kesilmez. Hakem(GM) düşmesi durumunda maç sonu ekran görüntüsünü [email protected] mail adresine göndererek skorunuzu tescil ettiriniz.

– Turnuva boyunca hakemlere herhangi bir şekilde rahatsız edici davranış sergileyen oyuncular müsabakalardan uzaklaştırılacak ve cezalandırılacaktır.

– Turnuvada yer alan oyuncular maç öncesinde, maç içerisinde veya sonrasında oyun kurallarına uymaya dikkat etmelidir.

– Turnuva’ya başvurduğunuz andan final maçının 5 iş günü sonrasına kadar, oyun içi karakter adınızı değiştirmemeniz gerekmektedir.

– Turnuva Başvuru Tarihi: 26-27 Mart

– Turnuva Başlangıcı: 28 Mart Çarşamba 20:00

– Turnuva Facebook, YouTube ve Twitch yayın organları üzerinden canlı olarak yayınlanacaktır.

– Oyuncu bilgilerinizi yazarken lütfen karakter isminin oyun içerisindeki isim ile aynı olmasına özen gösterin, aksi takdirde yapılan kayıtlar turnuvaya dahil edilmeyecektir.

Ödül Havuzu:

1. Oyuncu:100.000 ZA
2. Oyuncu: 50.000 ZA
3. Oyuncu: 25.000 ZA

Ayrıca sıralamada ilk 32’ye giren tüm oyuncular 3 günlük Ustura kazanacaktır.

– Maçlar ardı ardına oynanacağı için lütfen oda Hakemlerinin direktiflerini dinlemeyi unutmayın

– Lokum Games, Turnuva/Lig maçlarından önce duyurmak koşulu ile; kurallarda, maç günü ve saatlerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Cevap Yaz