Zula World 2018 Takımları Belli Oldu!

Dünyanın en iyi Zula takımının kim olduğunu öğrenme zamanı geldi! 6-7 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek dev organizasyonda yer alacak 3 Türkiye, 2 Avrupa ve 1 Brezilya temsilcisi belli oldu!

2018 Zula World Cup Takımları Belli Oldu!

Dünyanın en iyi Zula takımının kim olduğunu öğrenme zamanı geldi! 7 Nisan’da gerçekleşecek dev organizasyonda yer alacak 3 Türkiye, 2 Avrupa ve 1 Brezilya temsilcisi belli oldu!

$100.000 nakit ödül havuzuna sahip Zula World Cup’ta, toplam 6 takım mücadele edecek. 3’ü ev sahibi Türkiye’den olmak üzere, 2 Avrupa ve 1 Brezilya takımı bölgelerini en iyi şekilde temsil etmek için İstanbul yolunu tutacak.

Bölgelerinin en iyi Zula takımlarına karşı zorlu ön elemelerden geçen takımlar, büyük ödül için son virajda birbirleri ile karşılaşacaklar. Peki bu büyük heyecan ne zaman olacak?

Rekor ödüle sahip Zula Dünya Şampiyonası, 7 Nisan tarihinde Point Hotel Barbaros’ta, büyük bir etkinlikle ziyaretçilere ve oyunculara kapısını açacak. Siz de takımınızı desteklemek ve muhteşem hediyeler kazanmak istiyorsanız zulaoyun.com & espor.zulaoyun.com adreslerini takip etmeyi unutmayın!

İşte 2018 Zula World Cup’ta yer alacak takımlar:

2018 Zula World Cup Takımları

  • WeMakeTheFuture
  • GPay`ICE`ESC
  • YouthCREW
  • Black Dragons
  • Izako Boars (NETopery)
  • Vexed Gaming (KLYV)

ZWC 2018 Büyük Türkiye Finali sıralaması

1. WeMakeTheFuture!
2. GPay`ICE`ESC
3. YouthCREW
4. NetD-ZOD1AC`ESC
5-8. Orion`Gaming
5-8. Outlaw`RED
5-8. SiyahSancak`PeS

Zula World Cup yolunda takımların ön eleme karşılaşmalarına detaylı bir şekilde ulaşmak için BURAYA TIKLAYINIZ.

Cevap Yaz