Bireysel Tabanca Turnuvası Kayıtları Başladı!

Zula’da yoğun bir ilgiyle devam eden Bireysel Turnuvalar, Tabanca Turnuvası ile tam gaz devam ediyor!

Bireysel Tabanca Turnuvası Kayıtları Başladı!

BİREYSEL TABANCA TURNUVASI KAYITLARI BAŞLADI!

Zula’da yoğun bir ilgiyle devam eden Bireysel Turnuvalar, Tabanca Turnuvası ile tam gaz devam ediyor! 1 Mayıs Salı günü 20:00’de başlayacak olan turnuvanın kayıtlarını BAŞVURU FORMU üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Toplamda 256 kişinin katılacağı ve 175.000 ZA’nın ödül olarak verileceği turnuvanın ödülleri şu şekilde:

1.’ye 100.000 Zula Altını
2.’ye 50.000 Zula Altını
3.’ye 25.000 Zula altını

Ayrıca turnuvada ilk 32’ye giren tüm oyuncularımıza 3 günlük Glock 18 hediye!

Turnuvaya nasıl kayıt olurum?

Turnuvaya kayıt olmak için BAŞVURU FORMUNU doldurmanız gerekmektedir. Turnuva formuna ulaşmak için lütfen buraya tıklayın.

Turnuva Takvimi

Grup eşleşmeleri ve dağılımları 30 Nisan Pazartesi günü belirlenecek ve 1 Mayıs Salı günü 20:00’de ilk grup maçlarıyla başlayacak. Maçlar ardı ardına oynanacağı için lütfen oda Hakemlerinin direktiflerini dinlemeyi unutmayın.

Herkese bol şans…

Bireysel Turnuva Kuralları

– Katılım limiti 256 oyuncu ile sınırlıdır. Öncelik rekabet sıralamasında ilk 10.000’de yer alan oyuncular olmak üzere yetersiz kayıt sayısında ise kayıt bilgilerini geçerli şekilde dolduran ilk 256 oyuncunun turnuva başvurusu kabul görecektir.

– Turnuva maçları 8’er kişilik odalar ile Herkes Tek Tabanca (Bomba Yok) türünde yapılacaktır. Tüm maçlar 10 dk / 100 öldürme formatı üzerinden Paris haritasında oynanacaktır.

– Oyuncular belirtilen maç saatinden 15 dakika önce Turnuva Sunucusu’nda hazır olarak beklemeleri gerekmektedir. Tüm maçlar belirtilen saatinde aynı anda şifrelenerek başlayacak olup, HAZIR olmayan oyuncular için herhangi bir tekrar başlama seçeneği olmayacaktır.

– Turnuva maçı oynanırken; odadan oyuncu düşmesi, teknik problem yaşanması ya da oyuncunun kendi isteği ile maçtan çıkması durumunda oda şifresinin paylaşılmaması üzerine odaya tekrar giriş yapılamaz.

– Turnuva sunucunda herhangi bir sorun olması durumunda hakem tarafından işaret edilen sunucuda maçlar yapılabilir. Devam eden bir maça herhangi bir şekilde farklı bir oyuncunun girmesi durumunda, oyuncu 7 gün süreyle oyundan uzaklaştırılacaktır.

– Maç sorunsuz başladıktan sonra tamamlanana kadar, düşmeler olsa dahi devam eder, asla yarıda kesilmez. Hakem(GM) düşmesi durumunda maç sonu ekran görüntüsünü [email protected] mail adresine göndererek skorunuzu tescil ettiriniz.

– Turnuva boyunca hakemlere herhangi bir şekilde rahatsız edici davranış sergileyen oyuncular müsabakalardan uzaklaştırılacak ve cezalandırılacaktır.

– Turnuvada yer alan oyuncular maç öncesinde, maç içerisinde veya sonrasında oyun kurallarına uymaya dikkat etmelidir.

– Turnuva’ya başvurduğunuz andan final maçının 5 iş günü sonrasına kadar, oyun içi karakter adınızı değiştirmemeniz gerekmektedir.

– Turnuva Başvuru Tarihi: 27-29 Nisan

– Turnuva Başlangıcı: 1 Mayıs Salı 20:00

– Oyuncu bilgilerinizi yazarken lütfen karakter isminin oyun içerisindeki isim ile aynı olmasına özen gösterin, aksi takdirde kayıtlarınız kabul görmeyecektir.

– Turnuva ZulaOyun Facebook, YouTube ve Twitch yayın organları üzerinden canlı olarak yayınlanacaktır.

Ödül Havuzu:

1. Oyuncu:100.000 ZA
2. Oyuncu: 50.000 ZA
3. Oyuncu: 25.000 ZA

Ayrıca sıralamada ilk 32’ye giren tüm oyuncular 3 günlük Glock 18 kazanacaktır.

– Maçlar ardı ardına oynanacağı için lütfen oda Hakemlerinin direktiflerini dinlemeyi unutmayın

– Lokum Games, Turnuva/Lig maçlarından önce duyurmak koşulu ile; kurallarda, maç günü ve saatlerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

 

Cevap Yaz