Bireysel Tabanca Turnuvası Eşleşmeleri

Bireysel Turnuvaların bir sonraki ayağı olan ve 256 oyuncunun dev katılımıyla gerçekleşecek olan Bireysel Tabanca Turnuvası'nda eşleşmeler ve grup dağılımları belli oldu!

Bireysel Tabanca Turnuvası Eşleşmeleri

BİREYSEL TABANCA TURNUVASI EŞLEŞMELERİ BELLİ OLDU!

Bireysel Turnuvaların bir sonraki ayağı olan ve 256 oyuncunun dev katılımıyla gerçekleşecek olan Bireysel Tabanca Turnuvası’nda eşleşmeler ve grup dağılımları belli oldu. Toplamda 32 gruptan oluşmak üzere, her bir grupta 8’er oyuncunun mücadele edeceği turnuvada değerli ödüller oyuncuları bekliyor.

1 Mayıs Salı günü 20:00’de ilk tur maçlarıyla başlayacak olan Bireysel Tabanca Turnuvası’nın maç programı, eşleşmeleri ve kuralları şu şekilde:

Bireysel Tabanca Turnuvası eşleşmeleri için BURAYA TIKLAYINIZ.
(Oyuncuların kendi belirtilen odaları dışında başka odalara girmemeleri özenle rica olunur.)

Turnuva Kuralları (Lütfen Okuyunuz)

– Katılım limiti 256 oyuncu ile sınırlıdır. Öncelik rekabet sıralamasında ilk 10.000’de yer alan oyuncular olmak üzere yetersiz kayıt sayısında ise kayıt bilgilerini geçerli şekilde dolduran oyuncuların turnuva başvurusu kabul görecektir.

– Turnuva maçları 8’er kişilik odalar ile Herkes Tek Tabanca (Bomba Yok) türünde yapılacaktır. Tüm maçlar 10 dk / 100 öldürme formatı üzerinden Paris haritasında oynanacaktır.

– Oyuncular belirtilen maç saatinden 15 dakika önce Turnuva Sunucusu’nda hazır olarak beklemeleri gerekmektedir. Tüm maçlar belirtilen saatinde aynı anda şifrelenerek başlayacak olup, HAZIR olmayan oyuncular için herhangi bir tekrar başlama seçeneği olmayacaktır.

– Turnuva maçı oynanırken; odadan oyuncu düşmesi, teknik problem yaşanması ya da oyuncunun kendi isteği ile maçtan çıkması durumunda oda şifresinin paylaşılmaması üzerine odaya tekrar giriş yapılamaz.

– Turnuva sunucunda herhangi bir sorun olması durumunda hakem tarafından işaret edilen sunucuda maçlar yapılabilir. Devam eden bir maça herhangi bir şekilde farklı bir oyuncunun girmesi durumunda, oyuncu 7 gün süreyle oyundan uzaklaştırılacaktır.

– Maç sorunsuz başladıktan sonra tamamlanana kadar, düşmeler olsa dahi devam eder, asla yarıda kesilmez. Hakem(GM) düşmesi durumunda maç sonu ekran görüntüsünü [email protected] mail adresine göndererek skorunuzu tescil ettiriniz.

– Turnuva boyunca hakemlere herhangi bir şekilde rahatsız edici davranış sergileyen oyuncular müsabakalardan uzaklaştırılacak ve cezalandırılacaktır.

– Turnuvada yer alan oyuncular maç öncesinde, maç içerisinde veya sonrasında oyun kurallarına uymaya dikkat etmelidir.

– Turnuva’ya başvurduğunuz andan final maçının 5 iş günü sonrasına kadar, oyun içi karakter adınızı değiştirmemeniz gerekmektedir.

– Turnuva Başvuru Tarihi: 27-29 Nisan

– Turnuva Başlangıcı: 1 Mayıs Salı 20:00

– Oyuncu bilgilerinizi yazarken lütfen karakter isminin oyun içerisindeki isim ile aynı olmasına özen gösterin, aksi takdirde kayıtlarınız kabul görmeyecektir.

– Turnuva ZulaOyun Facebook, YouTube ve Twitch yayın organları üzerinden canlı olarak yayınlanacaktır.

Ödül Havuzu:

1. Oyuncu:100.000 ZA
2. Oyuncu: 50.000 ZA
3. Oyuncu: 25.000 ZA

Ayrıca sıralamada ilk 32’ye giren tüm oyuncular 3 günlük Glock 18 kazanacaktır.

– Maçlar ardı ardına oynanacağı için lütfen oda Hakemlerinin direktiflerini dinlemeyi unutmayın

– Lokum Games, Turnuva/Lig maçlarından önce duyurmak koşulu ile; kurallarda, maç günü ve saatlerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Turnuva Takvimi

Tüm grup eşleşmeleri ve maç saatleri için BURAYA tıklayınız.

İlk Tur 

Turnuvaya kayıt yaptıran oyuncular belirlenen tarih ve saatte, turnuva biletleri aracılığı ile Turnuva sunucusuna girecekler. İlk tur oda bilgileri şöyle,

Maç saatleri: 1.-8. Grup: 20:00
9.-16. Grup: 20:20
17.-24. Grup: 20:40
25.-32. Grup: 21:00
Harita: 
Paris
Oda türü : 8 Kişilik Herkes Tek Tabanca (Bomba Yok)
Üst Tura Yükselme Şartı : 1. olmak

İkinci Tur 

İlk turda gruplarını 1. sırada tamamlayan en iyi 32 oyuncu, hakemler tarafından belirtilen maç saatinde turnuva sunucusuna giriş yaparak mücadeleye katılabilecekler. 

Maç saatleri: 2. Tur 1.-4. Grup: 21:20
Harita
: Paris
Oda Türü : 8 Kişilik Herkes Tek Tabanca (Bomba Yok)
Üst Tura Yükselme Şartı : 1. olmak

Final

İkinci turda gruplarını 1. sırada tamamlayan en iyi 4 oyuncu, hakemler tarafından belirtilen maç saatinde turnuva sunucusuna giriş yaparak mücadeleye katılabilecekler. 

Maç saati: 21:40
Harita: Paris

Oda Türü : 4 Kişilik Herkes Tek Tabanca (Bomba Yok)

 

Ödül Havuzu

1.’ye 100.000 Zula Altını
2.’ye 50.000 Zula Altını
3.’ye 25.000 Zula altını

Ayrıca turnuvada ilk 32’ye giren tüm oyuncularımıza 3 günlük Glock 18 hediye!

Cevap Yaz