TDM Klan Hazırlık Turnuvası Fikstürü

1.750.000 Zula Altını ödüllü ve 256 takımın yer alacağı ZULA TDM Klan Hazırlık Turnuvası'nı canlı olarak takip edebileceğiniz güncel fikstürü ve sonuçları sizlerle!

TDM Klan Hazırlık Turnuvası Fikstürü

1.750.000 Zula Altını ödüllü ve 256 takımın yer alacağı Zula TDM Klan Hazırlık Turnuvası’nı canlı olarak takip edebileceğiniz güncel fikstürü ve sonuçları sizlerle!

14 Mayıs Pazartesi tarihiyle başlayacak olan 256 takımlı TeamDeatmatch turnuvasının tüm eşleşmelerine, maç günlerine ve maç saatlerine buraya tıklayarak, kural setine ise buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz!

Ayrıca tabloda görmek için;

Turnuva Kuralları (Lütfen Okuyunuz)

– TDM Klan Hazırlık Turnuvası, 256 takımın katılımıyla tekli eleminasayon formatında oynanacaktır.

– 2018 Zula World Cup’ta yer alan profesyonel takımlar TDM Hazırlık Turnuvası’na katılamayacaktır.

– Turnuvaya katılımda ve turnuva süresi boyunca her bir takımın sorumluluğu, o takımın kaptanında olacaktır. Kayıt işlemi kaptan tarafından gerçekleştirilecek, Turnuva boyunca hakemler ile iletişim yine kaptan tarafından sağlanacaktır. Kaptan dışında herhangi bir oyuncunun hakemlerle iletişime geçmesi yasaktır.

– Turnuva’ya katılan her takım en az 5 oyuncu ile kayıt yaptırmak zorundadır. 5 Asil oyuncunun yanında 2 adet yedek oyuncu da kayıt edilebilir. Ancak maç odasıda en az 5, en fazla 6 oyuncu bekleyebilir. (7 kişi girilmeyecektir.)

– Takım kaptanları, başvuru formunda diğer takım üyelerinin karakter adlarının doğruluğundan emin olarak yazmalıdır.

– Turnuva biletleri sistem tarafından otomatik olarak gönderileceği için kullanıcı isimlerinin doğruluğundan emin olunuz. Yanlış yazılan isimlere turnuva bileti gönderilemeyeceği ve sonradan değişim yapılamayacağı için hatalı kullanıcılar turnuvada yarışamayacaktır.

– Takımlar maç saatinden 30 dakika önce Turnuva Sunucusu’nda hazır olarak beklemeleri gerekmektedir. Maçlar saatinde başlayacak olup, HAZIR olmayan takım hükmen mağlup kabul edilecektir.

– Turnuva maçları 5’er kişilik takımlar ile Ölüm Maçı (TDM) türünde yapılacaktır. Maçlar 20′ / 200 öldürme şartı üzerinden oynanacaktır. Maçlar arasında yer değişimi olmayacak, tüm maçlarda takım adı önce yazan taraf ZULA, sonra yazan taraf GLADYO olacak şekilde maçlar tamamlanacaktır.

– Turnuvadaki tüm maçlar BO3 formatı üzerinden oynanacaktır. 2 harita kazanan takım bir üst tura çıkmaya hak kazanacaktır. 1-1’lik beraberlik durumunda ise 3. harita oynanacaktır.

– İki takımında birer harita kazanması durumunda oynanacak harita, 20′ / 200 öldürme şartı üzerinden 3. harita olarak oynanacaktır.

– Turnuvada haritalar sırasıyla; Persepolis, Çanakkale, Trabzon Uzungöl

– Tüm maçlar belirtilen program saati geldiğinde aynı anda başlar.

– İki maç arasında 1 dakika süreyle ara verilir, sonrasında maç tekrar başlar. Yer değişimi yapılmaz.

– Maç öncesinde Hakem tarafından oda şifreleri paylaşılacaktır. Takım kaptanlarının oda şifrelerini takım arkadaşlarıyla paylaşmaları gerekmektedir.

– Turnuva maçı oynanırken; takımdan oyuncu düşmesi, teknik problem yaşanması ya da oyuncunun kendi isteği ile maçtan çıkması durumunda, odada bekleyen yedek oyuncu maça girebilir.

– Bir takımda herhangi bir oyuncunun odaya girme sorunu yaşaması durumunda yedek oyuncu, sorun yaşayan oyuncu yerine maça katılabilir.

– 1. maç başlarken, takımda en az 5 oyuncu olmaması durumunda, eksik takım hükmen mağlup sayılarak turnuvadan elenir.

– Bir takım maç içerisinde 3 kişiye kadar düşebilir ancak 2 kişiye düştükleri durumda hükmen mağlup sayılır.

– Maç içerisinde bir takım 6 kişi olur ise takım hükmen mağlup sayılır.

– Bir takımın oyuncusu, maç içerisinde karşı takımın tarafına geçerek maça girerse kendi takımı o maçta hükmen mağlup sayılır.

– Maç sorunsuz başladıktan sonra tamamlanana kadar, düşmeler olsa dahi devam eder, asla yarıda kesilmez. Hakem(GM) düşmesi durumunda maç sonu ekran görüntüsünü [email protected] mail adresine göndererek skorunuzu tescil ettiriniz. Aksi halde iki takım da mağlup kabul edilir.

– Her maçta mutlaka en az bir Hakem(GM)/Gözetmen(GM) yer alacaktır. Hakemler gerekli gördükleri takdirde raunt ya da maçı yeniden başlatabilir, maça ara verebilir ya da maçı iptal edebilirler.

– Turnuva sunucunda herhangi bir sorun olması durumunda hakem tarafından işaret edilen sunucuda maçlar yapılabilir.

– Devam eden bir maça herhangi bir şekilde farklı bir takımdan oyuncunun girmesi durumunda, oyuncu 7 gün süreyle oyundan uzaklaştırılacaktır.

– Turnuva’da herhangi bir takımda yedek ve asil olarak kadroda bulunan bir oyuncunun, farklı bir takım ile maça çıkması durumunda iki takım da Turnuva’dan ihraç edilir.

– Turnuva boyunca hakemlere herhangi bir şekilde rahatsız edici davranışlar sergileyen oyuncular müsabakalardan uzaklaştırılacaktır ve cezalandırılacaktır.

– İki takımın oyuncularından herhangi biri maç öncesinde, maç içerisinde veya sonrasında oyun kurallarına uymaya dikkat etmelidir.

– Turnuva’ya başvurduğunuz andan, final maçının 5 iş günü sonrasına kadar, oyun içi karakter adınızı ya da klan adınızı değiştirmemeniz gerekmektedir.

– Turnuva ödülleri başvuru formunda belirtilen Takım Kaptanının karakter adına yüklenecektir. Müsabakalar tamamlandıktan sonra Takım Kaptanının karakter adı değişikliği yapmaması önemle rica olunur. Aksi takdirde ödüller gönderilemeyecektir.

– Lokum Games, Turnuva/Lig maçlarından önce duyurmak koşulu ile; kurallarda, maç günü ve saatlerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Cevap Yaz