Zula Yeni Sezonda Espora 3.5 Milyon TL Yatırım Yapacak!

Türkiye’de en çok ödül dağıtan %100 yerli ilk ve tek MMOFPS oyunu Zula’nın Yeni Süper Lig’i tanıtıldı!

Zula Yeni Sezonda Espora 3.5 Milyon TL Yatırım Yapacak!

Zula’nın Süper Lig’i Sektöre Yeni Standartlar Getiriyor

Türkiye’de en çok ödül dağıtan %100 yerli ilk ve tek MMOFPS oyunu Zula’nın Süper Lig’i tanıtıldı. Türkiye’de espor alanında faaliyet gösteren takımların, sponsorların ve takım yöneticileri ile menajerlerin katıldığı Zula Süper Lig tanıtım toplantısı büyük ilgi gördü.

Zula Süper Lig’de tüm takımlar birbirleriyle maç yaparken rekabet artacak, küme düşmeler yaşanırken, taraftarlar ile takımlar canlı yayınlarda buluşacak, en iyiler iki ay süren her bir sezonda 200.000 TL’lik ödül havuzundan payını alacak. Zula, 2019 Mayıs ayına kadar espor oyuncularına sunulacak ZA desteği birlikte 3.5 Milyon TL ödül dağıtacak.

Zula World Cup organizasyonuyla espor çıtasını çok daha yukarıya taşıyan Zula, her sezon tüm takımların lig usulü birbirleriyle mücadele ettiği ve bu mücadelelerin canlı yayınlarla taraflarla buluşturulduğu yeni lig sistemiyle, mevcut lig yapısını değiştirerek sektörün yeni standartlarını belirliyor.

Ödül havuzu 3 kat büyüyor

Zula Süper Lig’de en prestijli ve başarılı takımlar altı takımlı iki grupta yer alarak mücadele edecek. Tüm takımların birbirleriyle maç yaptığı sistemle birlikte rekabet heyecanın artacağı Zula Süper Lig’de en iyi Zula takımlarının maçları canlı yayınlarla taraftarlara aktarılacak.

Küme düşme heyecanı yaşanacağı Zula Süper Lig’de, yeni espor takımlarına açık bir lig yapısı olacak. Zula’nın yeni Süper Lig’inde ödül havuzu üç kat büyütülerek iki ayda bir gerçekleşen sezonlarda 200.000 TL ödül dağıtacak. Böylece espor takımları ekonomik anlamda daha da çok desteklenecek. Yapılan yeni düzenlemelerle, Zula Süper Lig’in daha uzun soluklu olması hedefleniyor.

Zula, 2019 yılında 3.5 milyon TL yatırım yapacak

Zula espor yatırımlarını katlayarak büyütüyor. Nisan ayında düzenlenen Zula World Cup ile dünyadaki tüm Zula espor takımlarının mücadelesi sonucu finale kalan takımları İstanbul’da buluşturan Zula Dünya Kupası’nda 100.000 $ nakit ödülü dağıtan Zula espor yatırımlarını katlayarak büyütmeye devam ediyor.

Son iki yılda espor ligi ile birlikte milyonlarca Türk lirasından oluşan ödül havuzuyla , espora yatırım yapan, Türkiye’de en çok ödül dağıtan espor ligine sahip Zula, 2019 yılında espora 3.5 milyon TL’lik yatırım yapacak. Zula bu yatırımın yanı sıra espor merkezi ile birlikte yatırımlarını arttırmaya devam edecek.

Zula Süper Lig’de yer alan takımlar sponsorların ilgisini çekiyor

Zula mevcut lig yapısında yer alan takımlar için de alternatif bir lig yaratarak, Süper Lig’e yükselme şansını tanıyor. Sezonluk 30.000 TL ödüllü Zula Rekabet Turnuvası ile birlikte 512 takım kıyasıya mücadele ediyor ve en iyilerini belirliyor. Bu en iyiler ise Zula Süper Lig’e çıkmak için play-off mücadelelerinde yer alıyor. Zula Rekabet Turnuvası’na isteyen her 5 kişi takım kurarak katılabiliyor.

Zula Rekabet Turnuvası

Her isteyen 5 kişinin takım kurarak katılabildiği Zula rekabet turnuvası 4 farklı rekabet grubundan oluşuyor. Tekli eleme usulü ile gerçekleşen maçlar ile düzenlenen turnuvanın 1. takımları Süper Lig’e katılmak için Ligi 6. sırada tamamlayan takımlarla play-off maçları yapıyor. 30.000 TL nakit para ödülü dağıtılan Zula Rekabet Turnuvası, bu takımları profesyonel seviyeye ulaştırmak için büyük bir araç konumunda.

Ödül Havuzu

Zula Süper Ligi

800.000 TL

Zula Rekabet Turn.

120.000 TL

Zula World Cup

250.000 $

Zula International Cup

50.000 $

Zula Türkiye Kupası

50.000 $

Cevap Yaz