Zula Süper Lig'de 1907 Fenerbahçe Liderlik Koltuğunda!

Geçtiğimiz hafta açılış maçlarıyla başlangıcını yapılan Zula Süper Lig'de, cumartesi ve pazar günü oynanan karşılaşmalarla heyecan kaldığı yerden devam etti!

Zula Süper Lig’de 1907 Fenerbahçe Liderlik Koltuğunda (2. Hafta Özeti)

Geçtiğimiz hafta açılış maçlarıyla başlangıcını yapılan Zula Süper Lig’de, cumartesi ve pazar günü oynanan karşılaşmalarla heyecan kaldığı yerden devam etti!

8 takımın katılımıyla birlikte yıl genelinde toplam 800.000 TL ödülün dağıtılacağı Zula Süper Lig’de, yine birbirinden heyecanlı ve çekişmeli maçlar geride kaldı. İlk hafta 1907 Fenerbahçe ve Galatasay Espor takımlarının paylaştığı liderlik koltuğuna, 2. hafta sonunda tek bir isim oturdu. Galatasaray Espor’un aldığı 2 beraberlik sonucu yaşadığı puan kayıplarını iyi değerlendiren 1907 Fenerbahçe ekibi, haftayı kayıpsız kapatarak zirvedeki yerini aldı.

Mod-Z ve Oyun Hizmetleri Üst Sıraları Zorluyor!

Mod-Z ve Oyun Hizmetleri takımlarının  2. haftadaki yükselişi, Galatasaray Espor serisine yansıdı. 2. hafta sonunda Galatasaray Espor takımı, iki ekipten 4 puan kaybederek 2. sıraya gerilerken zorlu fikstürünü geride bırakan Oyun Hizmetleri, 3. sırada Galatasaray Espor’u takip etti.

Zula arenasının köklü takımlarından Vengeance, 2. haftaya 1907 Fenerbahçe karşısında istediği gibi başlayamamış olsa da 2. günde Gamers of Future takımına karşı alınan rahat galibiyet haftayı 4. sırada tamamlamasını sağladı. NoelBaba’nın 2. gün göstermiş olduğu 34 öldürme, 3 asist ve 16 ölümlük performans, günün göze çarpan istatistiklerinden biriydi.

Outlaw ve Gamers of Future puan kaybetmeye devam ediyor

Haftayı 6. sırada tamamlayan Outlaw, henüz puanla tanışamayan ICE’dan 3 puanı koparmayı başarırken 2. gün ise 1907 Fenerbahçe’den gelen farklı mağlubiyetten kaçamadı.

Lige 3 puanla başlamasına rağmen aldığı üst üste 3 mağlubiyetle ligin son sıralarında konum alan Gamers of Future, sık sık PyreX ve oliviar değişikliğine gitse de henüz istediği takım oyununa ulaşmış değil gibi gözüküyor.

ICE beklenen çıkışı gösteremiyor

Zula Süper Lig’in sürpriz yaratacak takımları arasında görülmesine karşı  henüz istediği puanla tanışamayan ICE ekibi, 2. hafta sonunda son sıradan kaçamadı. Çıktıkları birçok mücadeleyi dengede götürmeyi sağlasalar da maçın son anlarına istediği gibi giremeyen oyuncular, mağlubiyet serisini 4 maça çıkardı.

2. Haftanın En İyisi Swoon!

Zula Süper Lig’in 2. haftasında 1907 Fenerbahçe’nin aldığı rahat galibiyetlerde önemli bir rol üstlenen ve haftanın hareketlerine imza atan swooN, haftanın en iyi oyuncusu seçildi!

Haftaya 1907 Fenerbahce ve Galatasaray Espor derbisi!

Zirveden Galatasaray Espor’un puan kaybetmesi ve diğer takımların iddialı oyunları, Zula Süper Lig’de heyecanı gün geçtikçe arttırıyor. Gelecek hafta 1907 Fenerbahce ve Galatasaray Espor derbisini göreceğimiz Zula Süper Lig’in tüm maçlarını canlı olarak takip edebilir, gelecek haftanın maç programı için ise buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Birbirinden zorlu ve çekişmeli maçlara sahne olan Zula Süper Lig’in 2. hafta maç sonuçları, tekrarları, haftanın en iyi hareketleri ve oluşan puan tablosu şu şekilde!

Zula Süper Lig 2. Hafta Maç Sonuçları

2. Hafta 1. Gün

2. Hafta 2. Gün

Puan Durumu

2. Haftanın En İyi Hareketleri

2. Hafta 1. Gün Maç Tekrarları

2. Hafta 2. Gün Maç Tekrarları

Cevap Yaz