Zula Süper Lig'in İlk Yarısı Tamlamlandı

4. Haftasını geride bıraktığımız Zula Süper Lig'de ilk yarı aşaması tamamlandı! İşte 4. hafta sonunda tüm maçların özeti, haftanın oyuncusu ve oluşan puan durumu!

Zula Süper Lig’in İlk Yarısı Tamlamlandı

4. Haftasını geride bıraktığımız Zula Süper Lig’de ilk yarı aşaması tamamlandı! İşte 4. hafta sonunda tüm maçların özeti, haftanın oyuncusu ve oluşan puan durumu!

Espor fırtınasının tüm hızıyla devam ettiği Zula Süper Lig’de 4. hafta karşılaşmaları, yine birbirinden çekişmeli ve eğlenceli maçlara ev sahipliği yaptı. 4 karşılaşmada takımlar birbirlerine karşı üstünlük sağlayamazken haftanın sonunda, yine takımların birbirine oldukça yakın olduğu bir puan dağılımı gördük.

1907 Fenerbahçe, zirvedeki yerini korudu

Ligin sonuna doğru alt ve üst sıralarda rekabetin ikiye katlandığını gördüğümüz Zula Süper Lig’de, 1907 Fenerbahçe zirvedeki yerini korumayı başardı. Galatasaray Espor ise bu hafta da 1 beraberlik alarak puan kaybı yaşasa da zirvedeki takibine devam etti.

4. haftanın en iyisi swooN!

Oyun Hizmetleri ve 1907 Fenerbahçe’nin karşılaştığı zirve mücadelesinde, swooN aldığı kritik rauntlarla seriye damgasını vurdu!

Sürpriz şampiyonluk adayı Oyun Hizmetleri

Oyun Hizmetleri’nin durdurulamaz yükselişi bu hafta da ekranlara yansıdı. 1907 Fenerbahçe’den puan alarak 4. haftayı 3. sırada kapatan ekip, şampiyonluk yarışında ben de varım dedi. ilk 3 sırayı takiben Gamers of Future, Mod-Z Esports, Vengeance ve Outlaw takımları puan tablosundaki yerini aldı. Averaj sıralamasının büyük bir önem kazandığı önümüzdeki süreçte takımların kazandığı her bir raunt altın değerinde olacak.

Zula Süper Lig’in sürpriz yaratacak takımları arasında görülmesine karşı hala istediği puanla tanışamayan ICE ekibi, 4. hafta sonunda son sıradan kaçamadı. Çıktıkları birçok mücadeleyi dengede götürmeyi sağlasalar da maçın son anlarına istediği gibi giremeyen oyuncular, mağlubiyet serisini 8 maça çıkardı.

Zula Süper Lig 4. Hafta Maç Sonuçları

4. Hafta 1. Gün

4. Hafta 2. Gün

Puan Durumu

4. Haftanın En İyi Hareketleri

4. Hafta 1. Gün Maç Tekrarları

4. Hafta 2. Gün Maç Tekrarları

Cevap Yaz