Zula Süper Lig'de Oyun Hizmetleri Fırtınası (5. Hafta Özeti)

Geçtiğimiz hafta ligin ilk yarısını geride bıraktığımız Zula Süper Lig'de 5. hafta tamamlandı! İşte 5. hafta sonunda tüm maçların özeti, haftanın oyuncusu ve oluşan puan durumu!

Zula Süper Lig’de Oyun Hizmetleri Fırtınası (5. Hafta Özeti)

Geçtiğimiz hafta ilk yarısını geride bıraktığımız Zula Süper Lig’de 5. hafta karşılaşmaları tamamlandı! İşte 5. hafta sonunda tüm maçların özeti, haftanın oyuncusu ve oluşan puan durumu sizlerle!

Oyun Hizmetleri’nin damgasını vurduğu 5. hafta sonunda 1.lik koltuğunu elinden bırakmayan 1907 Fenerbahçe lige zirvede devam ederken, Galatasaray’ın puan kaybetmesi ile birlikte Oyun Hizmetleri aldığı 2 galibiyet ile birlikte zirve takibini bir üst seviyeye çıkardı.

Haftanın galibi Oyun Hizmetleri

Hanesine yazdırdığı 6 puanla haftayı kayıpsız kapatan tek takım olan Oyun Hizmetleri’nde, Kenz’in gösterdiği muhteşem performans seyir zevki yüksek görüntüler sundu.

Zula Süper Lig’in 4. offline takım kim olacak?

Outlaw Esports’un öne çıkan takım oyunu Galatasaray’dan puan almasını sağlarken ayrıca ligde de 4. sıraya yükselmesini sağladı. Gamers of Future, Mod-Z ve Vengeance takımları ise ligin tamamlanmasına 2 hafta kala, önündeki maçlara mutlak galibiyet parolasıyla çıkması gerekiyor.

22-23 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek Zula Süper Lig Offline Finallerine, ligi ilk 4 sırada tamamlayan takımlar çıkacak ve sıralamaya giren takımlar ise Zula International Cup’ta Türkiye’yi temsil etme şansı yakalayacak.

Zula Süper Lig 5. Hafta Maç Sonuçları

5. Hafta 1. Gün

5. Hafta 2. Gün

Puan Durumu
5. Haftanın En İyi Hareketleri

5. Hafta 1. Gün Maç Tekrarları

5. Hafta 2. Gün Maç Tekrarları

Cevap Yaz