Zula Süper Lig Finali'nde Bizleri Neler Bekliyor?

Zula Süper Lig Finali’nde Bizleri Neler Bekliyor?

Zula Süper Lig’de birbirinden zorlu ve çekişmeli lig mücadelelerin ardından sıra finallerde!

Zula Süper Lig Finali İçin Geri Sayım Başladı!

Sezon boyunca tüm takımlarımız bugünü bekledi! Galatasaray Espor, 1907 Fenerbahçe, Oyun Hizmetleri ve Outlaw Esports büyük finalde karşı karşıya geliyor! İlk 3’e giren takımlarımız International Cup’ta Türkiye’yi temsil etme şansı yakalıyor.

Zula Süper Lig’in lig aşamasını ilk 4 sırada tamamlayan tüm takımlarımız, 22 Eylül Cumartesi günü yarı finallerde karşı karşıya gelecek. Ardından ise 23 Eylül Pazar günü Taksim Grand Pera’da, 3.lük ve Final mücadeleleriyle 1.sezonu tamamlayacak. Finalleri ilk 3 sırada tamamlayan takımlarımız ise Antalya’da gerçekleşecek olan Zula International Cup’ta ülkemizi temsil etme şansı yakalayacak.

Birçok sürpriz ve muhteşem hediyeler Zula oyuncularını bekliyor!

Tüm takımların büyük ödüle ve şampiyonluk kupasına ulaşmak için mücadele vereceği Zula Süper Lig Finallerinde, ayrıca birçok sürpriz ve hediye Zula oyuncularını bekliyor olacak. Günün ilk yarı final mücadelesi, ligi namağlup şampiyon unvanıyla tamamlayan Galatasaray Espor ve 4.lük koltuğundaki Outlaw arasında oynanacak iken bir diğer yarı final mücadelesi ise ligi 31 puanda kapatan 1907 Fenerbahçe ve 30 puana sahip Oyun Hizmetleri’ni karşı karşıya getirecek.

Zula Süper Lig Yarı Final Karşılaşmaları

22 Eylül Cumartesi 14:00, Galatasaray vs Outlaw
22 Eylül Cumartesi 16:00, 1907 Fenerbahçe vs Oyun Hizmetleri

Zula Süper Lig Finali Program Akışı

23 Eylül Pazar 12:00, Kapı Açılışı
23 Eylül Pazar 14:00, 3.lük Karşılaşması
23 Eylül Pazar 16:00, Final

23 Eylül Pazar günü Taksim Grand Pera’ya maçları izlemeye gelen ilk 3000 kişiye “Eşsiz” Zula Süper Lig desenleri hediye! Ayrıca katılan şanslı oyuncularımız için hazırlanan efsane hediyeler hazırladık! Siz de bu heyecana ortak olmak için hemen formu doldurun ve girişte sıra beklemeyin! ►► https://goo.gl/forms/tRnDNTrG6Mf3Msyl2

23 Eylül Pazar 12:00 – 18:00
Grand Pera AVM: Hüseyinağa Mahallesi, İstiklal Cd. No:56/58, 34435 Beyoğlu/İstanbul

Cevap Yaz