ZULA SÜPER LİG’DE LİG AŞAMASININ ŞAMPİYONU GALATASARAY!

7 haftalık zorlu lig maratonu sonunda Zula Süper Lig’in lig aşamasının şampiyonu namağlup unvanla Galatasaray Espor oldu!

ZULA SÜPER LİG’DE LİG AŞAMASININ ŞAMPİYONU GALATASARAY!

7 haftalık zorlu lig maratonu sonunda Zula Süper Lig’in lig aşamasının şampiyonu namağlup unvanla Galatasaray Espor oldu!

Son haftaya kadar kıyasıya bir mücadeleye tanık olduğumuz Zula Süper Lig’de, geçtiğimiz gün tamamlanan 7. hafta karşılaşmalarının ardından şampiyon takım ve lig sıralaması belli oldu. Derbi karşılaşmasıyla merhaba dediğimiz son haftada, Galatasaray Espor ve 1907 Fenerbahçe mücadelesinin ardından şampiyonluk düğümü çözüldü. Bir sonraki gün de aldığı galibiyetle büyük ödülün ve lig aşamasının şampiyon ismi mağlubiyet yüzü görmeyen Galatasaray oyuncuları oldu.

Yarı finallerin ismi belli oldu!

Ligin büyük bir bölümünü zirvede oturarak geçiren 1907 Fenerbahçe ise son haftada derbiyi kaybetmesi üzerine 2.lik koltuğuna gerileyerek lig aşamasını 2. tamamladı ve Zula Süper Lig yarı finallerinde 3. takım olan Oyun Hizmetleri ile eşleşti.

Büyük bir sürpriz yaratarak 30 puanla ligi 3. sırada tamamlayan Oyun Hizmetleri ise ligin iki dev takımı Galatasaray Espor ve 1907 Fenerbahçe’yi tam arkasında takip etti.

Lig aşamasının en iyisi VonS!

Zula Süper Lig’in kapanış haftasında gösterdiği performansla, Galatasaray Espor’un ligi lider bitirmesinde önemli bir rol alan VonS, ayrıca lig süresince 3 kez MVP olmayı başararak lig aşamasının en iyi oyuncusu olarak seçilmeye hak kazandı!

Zula Süper Lig offline finallerinin son takımını belirleyen 4.lük koltuğunu ise ligin kapanış mücadelesi olan Gamers of Future ve Galatasaray Espor mücadelesi belirledi. Galibiyetle ayrılması durumunda Gamers of Future’ın katılacağı yarı finallere Outlaw katılmayı başardı. 1. gün karşılaşmasında Vengeance takımına karşı aldığı rahat galibiyetle ligi 4. sırada tamamlayan Outlaw, yarı finallerde lig aşamasının şampiyonu Galatasaray Espor ile karşı karşıya gelecek.

Zula Süper Lig finalleri yolunda Outlaw Esports, Gamers of Future ve Mod-Z takımlarının son güne kadar rekabete girdiği 4.lük sıralamasında gülen taraf Outlaw oldu.

Vengeance, yaşadığı oyuncu ve şansız puan kayıpları ile ligi 7. sırada tamamlarken, Zula Süper Lig’e adaptasyonda önemli sıkıntılar yaşayan ICE Esports ekibi ise son sıradaki yerini alan takım oldu.

Zula Süper Lig, Lig Aşaması Ödül Sıralaması

 1. Galatasaray Espor: 35.000 TL
 2. 1907 Fenerbahçe: 20.000 TL
 3. Oyun Hizmetleri: 15.000 TL
 4. Outlaw Esports: 10.000 TL
 5. Gamers of Future: 7.000 TL
 6. Mod-Z Esports: 6.000 TL
 7. Vengeance: 5.000 TL
 8. ICE Esports Club: 4.000 TL

Zula Süper Lig Finalleri Ödül Havuzu

 1. Takım: 35.000 TL
 2. Takım: 20.000 TL
 3. Takım: 15.000 TL
 4. Takım: 10.000 TL
Zula Süper Lig 7. Hafta Maç Sonuçları

7. Hafta 1. Gün

7. Hafta 2. Gün

Puan Durumu

7. Hafta 1. Gün Maç Tekrarları

 

7. Hafta 2. Gün Maç Tekrarları

 

Cevap Yaz