ZULA SÜPER LİG ŞAMPİYONU GALATASARAY!

Galatasaray Espor, dev finalde karşılaştığı 1907 Fenerbahçe'yi 3-0 mağlup ederek Zula Süper Lig 1. Sezon şampiyonu olmayı başardı!

ZULA SÜPER LİG ŞAMPİYONU GALATASARAY!

Galatasaray Espor, dev finalde karşılaştığı 1907 Fenerbahçe’yi 3-0 mağlup ederek Zula Süper Lig 1. Sezon şampiyonu olmayı başardı!

23 Eylül Pazar günü Taksim Grand Pera Emek Sineması’nda gerçekleşen büyük Zula Süper Ligi final etkinliği, birbirinden eğlenceli anlara ve çekişmeli mücadelelere ev sahipliği yaptı.

Oyun Hizmetleri ve Outlaw’ın 3.lük mücadelesiyle başlayan finallere, Tam Kafadan oyuncu ekibi ve Xir Gökdeniz muhteşem şarkılarıyla eşlik etti.

Zula International Cup’ın son bileti Oyun Hizmetleri’nde!

Son haritaya kadar uzayan 3.lük karşılaşmasında, Outlaw oyuncuları 7-2’den muhteşem bir geri dönüş sergileyerek Gaziantep Mülteci Kampı haritasını kazanmayı bildi ve seriye avantajlı başladı. BO3 serisindeki diğer haritalar olan Düğün Salonu ve Çin Bahçeleri’nde, Oyun Hizmetleri ligdeki performansını seriye yansıtarak oyuna ağırlığını koydu ve 3.lük karşılaşmasından 2-1 galip ayrıldı. Zula Süper Lig’in en iyi 3. takımı olma başarısının yanında Zula International Cup’a son Türkiye biletini alarak da ülkemizi temsil etme şansı kazandı.

Finalin ve derbinin kazananı Galatasaray!

Lig aşamasının tartışmasız en iyi 2 takımı olarak Zula Süper Lig finallerine katılmaya hak kazanan 1907 Fenerbahçe ve Galatasaray Espor, dev finalde karşı karşıya geldi. Büyük bir çekişmeye tanık olunması beklenilen BO5’lik seride, Galatasaray 3-0 galip ayrılarak Zula Süper Lig’in ilk şampiyonu oldu. Gaziantep Mülteci Kampı, Favela ve Düğün Salonu haritalarında karşı karşıya gelen ekiplerden Galatasaray, ilk 3 haritayı da alarak Zula International Cup’a, ZSL Şampiyonu olarak katılma hakkı kazandı. 1907 Fenerbahçe ise yarı finallerde gösterdiği muhteşem performansı finale yansıtamayarak Zula Süper Lig’i 2. sırada tamamladı ve Zula International Cup’ta, Türkiye’yi temsil edecek 2. ekibimiz oldu.

Zula Espor arenasının en genç ve yetenekli oyuncularından olan Unity, gösterdiği kusursuza yakın performansla finallerin MVP’si olmayı başardı.

28-29 Eylül tarihlerinde Antalya The Marmara Hotel’de gerçekleşecek Zula International Cup’ta toplam 6 takım yer alacak ve ülkemizi Galatasaray Espor, 1907 Fenerbahçe ve Oyun Hizmetleri takımları temsil edecek.

Cevap Yaz