Zula Süper Lig'de 2. Sezon'un Açılış Haftası Tamamlandı

2018 Zula International Cup heyecanın ardından büyük bir merakla beklenilen Zula Süper Lig'in 2. Sezon'u, ilk hafta karşılaşmalarıyla başladı!

Zula Süper Lig’de 2. Sezon’un Açılış Haftası Tamamlandı

2018 Zula International Cup heyecanın ardından büyük bir merakla beklenilen Zula Süper Lig’in 2. Sezon’u, ilk hafta karşılaşmalarıyla başladı!

Geçtiğimiz dönemde art arda gerçekleşen Zula Süper Lig 1. Sezon Finalleri ve Zula International Cup turnuvalarının ardından sıra Zula Süper Lig’in 2. Sezonu’nda!

Galatasaray Espor’un iki turnuvayı da şampiyon olarak kapatmasının ardından önemli transferler ve büyük beklentiler içerisinde yeni sezona giriş yapan takımlar, ilk haftada kozlarını paylaştı. Yeni sezonda 10 takımla başlangıcını yapan Zula Süper Lig, Cuma, Cumartesi ve Pazar günü gerçekleşen 1. hafta mücadelelerinin ardından izleyicilere merhaba dedi.

Galatasaray Espor zirveyi bırakmadı!

Yeni dönemde daha fazla takım, daha fazla rekabet ve daha geniş takvimde espor severlerle buluşacak olan Zula Süper Lig, 2. sezonunda yeni şampiyonunu arayacak. 2. sezonuyla 200.000 TL ödül havuzu sunan Süper Lig’de, tüm hafta sonu Zula severler lig maçlarını yakından takip etti. 1907 Fenerbahçe ve Outlaw takımlarının kıyasıya mücadelesiyle başlayan 9 haftalık serüvenin devamında, Galatasaray Espor zirvedeki yerini kaldığı yerden devam ettirdi.

witdood

Gamers of Future
1.65 KDA

VonS

Galatasaray Espor
2.54 KDA

cixEd

1907 Fenerbahçe
1.66 KDA

BiXiBeZy

Oyun Hizmetleri
1.23 KDA

Just1st

Outlaw Esports
1.27 KDA

Haftanın en iyisi witdood!

Açılış haftasının sonunda Gamers of Future’ın haftayı 2 galibiyetle kapatmasında önemli bir rol üstlenen takım kaptanı Oğuzhan “witdood” Ünlü, 1.65 KDA ile haftanın en iyi oyuncusu olmayı başardı.

2. Haftada 1907 Fenerbahce ve Galatasaray Espor derbisi!

Geçtiğimiz Zula Süper Lig finalisti iki takım, Galatasaray Espor ve 1907 Fenerbahçe derbisini göreceğimiz Zula Süper Lig’de, 2. hafta heyecan kaldığı yerden devam edecek. Zula Süper Lig’de tüm maçları canlı olarak takip edebilir, gelecek haftanın maç programı için ise buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Zula Süper Lig’de 1. haftanın maç sonuçları, tekrarları, en iyi hareketleri ve oluşan puan tablosu şu şekilde!

Zula Süper Lig 1. Hafta Maç Sonuçları

1. Hafta 1. Gün

1. Hafta 2. Gün

1. Hafta 3. Gün

Puan Durumu

Zula Stüdyo 1. Bölüm

1. Hafta 1. Gün Maç Tekrarları

1. Hafta 2. Gün Maç Tekrarları

1. Hafta 3. Gün Maç Tekrarları

Cevap Yaz