Zula Süper Lig'de Gamers of Future Liderlik Koltuğunda!

Geçtiğimiz hafta açılış maçlarıyla başlangıcını yapılan Zula Süper Lig 2. Sezonu'nda Cuma, Cumartesi ve Pazar günü oynanan karşılaşmalarla heyecan kaldığı yerden devam etti!

Zula Süper Lig’de Gamers of Future Liderlik Koltuğunda!

Geçtiğimiz hafta açılış maçlarıyla başlangıcını yapılan Zula Süper Lig 2. Sezonu’nda Cuma, Cumartesi ve Pazar günü oynanan karşılaşmalarla heyecan kaldığı yerden devam etti!

10 takımın katılımıyla birlikte yıl genelinde toplam 800.000 TL ödülün dağıtılacağı Zula Süper Lig’de, yine birbirinden heyecanlı ve çekişmeli maçlar geride kaldı. İlk hafta Galatasay Espor ve Gamers of Future takımlarının paylaştığı liderlik koltuğuna, 2. hafta sonunda tek bir takım oturdu. Galatasaray Espor’un aldığı beraberlik sonucu yaşadığı puan kaybını iyi değerlendiren Gamers of Future ekibi, haftayı kayıpsız kapatarak zirvedeki yerini aldı.

ICE Warriors ve Oyun Hizmetleri Üst Sıraları Zorluyor!

ICE Warriors ve Oyun Hizmetleri takımlarının  2. haftadaki yükselişi, kaldığı yerden devam etti. ICE Warriors, geçtiğimiz Zula Süper Lig ve International Cup finalisti 1907 Fenerbahçe’den 1 puan koparmayı başarırken geçtiğimiz sezonun 3. takımı Oyun Hizmetleri ise averaj farkı ile haftayı 3. sırada kapatmayı başardı.

1907 Fenerbahçe ve Vengeance puan kaybetmeye devam ediyor

2 basamak gerileyerek haftayı 5. sırada tamamlayan 1907 Fenerbahçe, aldığı beraberlikler sonucu puan kaybetmeye devam etti. Üst sıralarda yer alan Galatasaray Espor ve ICE Warriors ekiplerine karşı üstünlük sağlayamayan sarı lacivertliler bir yandan da zorlu fikstürü geride bıraktı. Yeni sezona iddialı bir kadro ile giren Vengeance ise hala istediği çıkışı sergileyemiyor. 2. hafta sonunda alınan 2 beraberlik, takımı puan durumunda orta sıralara konumlandırdı.

4 takım küme düşme potasında

Geçtiğimiz Zula Süper Lig sezonunun 4. takımı Outlaw Esports hala istediği çıkışı sergileyemezken, kurduğu renkli kadrosuyla Mod-Z takımı ise 2. hafa sonunda bir sürpriz gerçekleştiremedi. Rekabet Turnuvası’ndan Zula süper Lig’e yükselen yeni iki ekip Bursa Espor ve İstanbul Espor Kulübü ise lige adaptasyon konusunda sorunlar yaşamaya devam ediyor.

w4siLi

Gamers of Future
1.98 KDA

keeVz

Galatasaray Espor
1.86 KDA

Felarc10

ICE Warriors
1.13 KDA

Shnazn

Oyun Hizmetleri
1.53 KDA

Growe

1907 Fenerbahçe
1.48 KDA

2. Haftanın En İyisi W4siLi!

Zula Süper Lig’in 2. haftasında Gamers of Future’ın aldığı rahat galibiyetlerde önemli bir rol üstlenen ve takımının en iyi KDA oranına sahip W4siLi, haftanın en iyi oyuncusu seçildi!

2. Haftanın En İyi 5 Vuruşu

Zula Süper Lig 2. Hafta Maç Sonuçları

2. Hafta 1. Gün

2. Hafta 2. Gün

2. Hafta 3. Gün

Puan Durumu

Zula Stüdyo 2. Bölüm

2. Hafta 1. Gün Maç Tekrarları

2. Hafta 2. Gün Maç Tekrarları

2. Hafta 3. Gün Maç Tekrarları

Cevap Yaz