Zula Süper Lig 3. Hafta'da Oyun Hizmetleri Rüzgarı

Rekabet dolu maçları geride bıraktığımız Zula Süper Lig'de 3. hafta karşılaşmaları tamamlandı! İşte geçtiğimiz haftanın tüm maçların özeti, haftanın oyuncusu ve oluşan puan tablosu!

Zula Süper Lig 3. Hafta’da Oyun Hizmetleri Rüzgarı

Rekabet dolu maçları geride bıraktığımız Zula Süper Lig’de 3. hafta karşılaşmaları tamamlandı! İşte geçtiğimiz haftanın tüm maçların özeti, haftanın oyuncusu ve oluşan puan tablosu!

Oyun Hizmetleri’nin damgasını vurduğu 3. hafta sonunda zirve koltuğunu elinden bırakmayan Gamers of Future lige en üst sıradan devam ederken, Galatasaray’ın puan kaybetmesi ile birlikte Oyun Hizmetleri aldığı 2 galibiyet ile zirve takibini bir üst seviyeye çıkardı.

Haftanın galibi Oyun Hizmetleri

Hanesine yazdırdığı 6 puanla haftayı 1907 Fenerbahçe ile birlikte kayıpsız kapatan Oyun Hizmetleri’nde, Shnazn’ın gösterdiği muhteşem performans takımını bir üst seviyeye çıkardı.

Galatasaray Espor 2 basamak geriledi

Aldığı 2 galibiyet ile birlikte puanını 12’ye yükselten 1907 Fenerbahçe haftayı 3. sırada kapattı. Son Zula Süper Lig ve International Cup şampiyonu Galatasaray Espor ise geçtiğimiz sezon da dahil olmak üzere ilk lig mağlubiyetini alarak sarı lacivertlileri 4. sıradan takip etti.

Zula Süper Lig’de 3. Haftanın En İyi 5’i

Shnazn

Oyun Hizmetleri
2.25 KDA

Anarchy

1907 Fenerbahçe
2.12 KDA

Kenz

Gamers of Future
1.63 KDA

Screw

Vengeance Esports
1.92 KDA

Leo

İstanbul Espor
1.42 KDA

İstanbul Espor Kulübü Zula Süper Lig’deki ilk galibiyetiyle tanıştı

Ligin yeni ekiplerinden İstanbul Espor Kulübü, ligdeki ilk galibiyetini ICE Warriors’a karşı alırken Outlaw Esports, Bursa Espor ve Mod-Z takımları haftayı son sıralarda kapattı.

Zula Süper Lig 3. Hafta Maç Sonuçları

3. Hafta 1. Gün

3. Hafta 2. Gün

3. Hafta 3. Gün

Puan Durumu

Zula Stüdyo 3. Bölüm

3. Hafta 1. Gün Maç Tekrarları

3. Hafta 2. Gün Maç Tekrarları

3. Hafta 3. Gün Maç Tekrarları

Cevap Yaz