Zula Süper Lig 2. Sezon'da İlk Yarı Geride Kaldı

5. Haftası ile birlikte ilk yarısını geride bıraktığımız Zula Süper Lig 2. Sezonu'nda alt ve üst sıralar iyice karışıyor! İşte 5. hafta sonunda tüm maçların özeti, haftanın oyuncusu ve oluşan puan durumu!

Zula Süper Lig 2. Sezon’da İlk Yarı Geride Kaldı

5. Haftası ile birlikte ilk yarısını geride bıraktığımız Zula Süper Lig 2. Sezonu’nda alt ve üst sıralar iyice karışıyor! İşte 5. hafta sonunda tüm maçların özeti, haftanın oyuncusu ve oluşan puan durumu!

Geçtiğimiz hafta sonu oynanan karşılaşmaların ardından ilk yarısı tamamlanan Zula Süper Lig 2. Sezonu’nda yine birbirinden heyecanlı ve rekabet dolu bir hafta geride kaldı. Puan tablosunda alt ve üst sıralardaki rekabetin ikiye katlandığı 5. hafta sonunda, liderlik koltuğunu Galatasaray Espor devraldı. Gamers of Future’ın yaşadığı puan kaybını aldığı 2 galibiyetle iyi değerlendiren ekip, 6. haftaya zirvede giriyor.

Galatasaray Espor liderlik koltuğunu devraldı

Gamers of Future, Oyun Hizmetleri ve 1907 Fenerbahçe’nin puan kaybettiği haftada, haftayı kayıpsız kapatarak en üst sıraya yükselen Galatasaray Espor, haftaya büyük derbide 1907 Fenerbahçe ile karşı karşıya gelecek. Yarı finallere ilk 2 sıradan girerek avantajlı konumda yer almak isteyen sarı lacivertliler, derbi mücadelesinden mutlak puanla ayrılmak istiyor.

Alt ve üst sıralarda rekabet ikiye katlanıyor

5. hafta sonunda oluşan puan tablosunda alt ve üst sıralardaki takımların puanlarının birbirine oldukça yakın olduğunu görüyoruz. Hangi takımın şampiyon olacağı veya ligden düşeceği konusunda bir fikir edinmenin çok zor olduğu bu dönemde gelecek haftaki maçlar büyük bir önem taşıyacak.

Haftanın sürprizi Outlaw Esports’tan!

Outlaw Esports haftaya  4 puanla son sırada girmesine rağmen gösterdiği performansla ilerideki dönem için yeşil ışık yaktı. Ligin üst sıralarına oynayan iki takımı, 1907 Fenerbahçe ve ICE Warriors’tan 1’er puan kapmayı başaran oyuncular, ligde kalma mücadelesi için moral depoladılar.

swooN geri döndü!

1907 Fenerbahçe’nin haftayı 4 puanla kapatmasında kuşkusuz en öne çıkan oyuncu olan swooN, aynı zamanda da haftanın en iyi oyuncusu olmayı başardı. Boğaların çıktı 2 seride de gösterdiği üst seviye performansla, son zamanlardaki düşüşüne karşı bir cevap veren kaptan haftaya oynanacak derbiye göz dağı verdi.

Zula Süper Lig’de 5. Haftanın En İyi 5’i

swooN

1907 Fenerbahçe
2.16 KDA

VonS

Galatasaray Espor
2.30 KDA

Goupo

Oyun Hizmetleri
1.74 KDA

Noelbaba

Vengeance Esports
1.53 KDA

Brave

Outlaw Esports
1.32 KDA

Zula Süper Lig 5. Hafta Maç Sonuçları

5. Hafta 1. Gün

  • Mod-Z Esports 0-2 ICE Warriors
  • Galatasaray Espor 2-0 Bursa Espor

5. Hafta 2. Gün

  • Vengeance 0-2 1907 Fenerbahçe
  • Oyun Hizmetleri 2-0 İstanbul Espor Kulübü
  • Bursa Espor 0-2 Gamers of Future
  • Outlaw Esports 1-1 ICE Warriors

5. Hafta 3. Gün

  • Mod-Z Esports 0-2 Galatasaray Espor
  • Vengeance 2-0 İstanbul Espor Kulübü
  • Outlaw Esports 1-1 1907 Fenerbahçe
  • Oyun Hizmetleri 1-1 Gamers of Future
Puan Durumu

Zula Stüdyo 5. Bölüm

5. Haftanın En İyi Hareketleri

5. Hafta 1. Gün Maç Tekrarları

5. Hafta 2. Gün Maç Tekrarları

5. Hafta 3. Gün Maç Tekrarları

Cevap Yaz