Zula Süper Lig'de Rekabet İkiye Katlanıyor

Zula Süper Lig 2. Sezon'u sonuna doğru yaklaştığımız 6. haftada yine birbirinden zorlu ve çekişmeli karşılaşmalar geride kaldı. Zirve yarışının ve alt sıraların gittikçe kızıştığı Zula Süper Lig’in 6. hafta özeti sizlerle!

Zula Süper Lig’de Rekabet İkiye Katlanıyor

Zula Süper Lig 2. Sezon’u sonuna doğru yaklaştığımız 6. haftada yine birbirinden zorlu ve çekişmeli karşılaşmalar geride kaldı. Zirve yarışının ve alt sıraların gittikçe kızıştığı Zula Süper Lig’in 6. hafta özeti sizlerle!

Hafta genelinde yine beraberlik sonuçlarının ağırlıklı olduğu Zula Süper Lig’de alt ve üst sıralardaki çekişme ikiye katlanıyor. 8’er puanla 4 takım son sıralardaki yerini alırken offline finallere katılacak ilk 4 sıra için verilen mücadele gittikçe artıyor.

Derbinin galibi Galatasaray Espor

Aldığı 2 galibiyetle 6. haftayı kayıpsız kapatan tek takım olan Galatasaray Espor, 2. sıradaki Gamers of Future ile olan puan farkını 5’e çıkardı. 2. günde 1907 Fenerbahçe ile derbi mücadelesine çıkan sarı kırmızılılar, Çin Bahçeleri ve Safranbolu haritasında gösterdiği muhteşem performansla haftaya galibiyetle başladı. Böylelikle 1907 Fenerbahçe’ye karşı yenilgisiz serisini devam ettirdi.

Gamers of Future ve ICE Warriors düşüşte

Gamers of Future’ın geçtiğimiz haftalara göre gözle görülen net düşüşü ise puan tablosuna yansıdı. İlk olarak zirve koltuğunu Galatasaray Espor’a devredip ardından ise 3. sıradaki Oyun Hizmetleri ile puan farkının 1’e düşmesine engel olunamadı.

Uzun bir süredir 5. sırada Zula Süper Lig’e devam eden ICE Warriors ise 4. sıradaki 1907 Fenerbahçe’nin son iki haftadır yaşadığı puan kayıplarını değerlendiremiyor. Ligin son sıralarında yer alan Bursa Espor’a mağlup olan ekip, offline finallere kalmak için geriye kalan haftalarda en iyi oyunlarını ortaya koymaya çalışacak. Haftaya puan tablosundaki en büyük rakibi olan 1907 Fenerbahçe ile ekranlara yansıyacak maç, büyük merak uyandırıyor.

Alt sıralar da üst sıralar kadar çekişmeli

Üst sıralardaki rekabet kadar alt sıralardaki çekişme de bir o kadar heyecan yaratıyor. 4 takımın 8’er puanı paylaştığı Zula Süper Lig 2. Sezonu’nda tüm takımlar ligde kalmak için karşılaşmalara çıkacaklar.

6. Haftanın en iyisi KeeVz

Derbi karşılaşmasında gösterdiği performans ve aldığı team kill ile haftaya damgasını vuran KeeVz, hafta genelindeki iyi oyunuyla da en iyi oyuncu olmayı başardı.

KeeVz

Galatasaray Espor
2.03 KDA

Candra

Mod-Z Esports
1.70 KDA

Ros

Bursa Espor
1.39 KDA

Extremee

Oyun Hizmetleri
1.56 KDA

Berelpp

Vengeance Esports
1.68 KDA

Zula Süper Lig’de 6. Haftanın En İyi 5’i

Zula Süper Lig 6. Hafta Maç Sonuçları

6. Hafta 1. Gün

  • İstanbul Espor Kulübü 1-1 Outlaw Esports
  • Vengeance 0-2 Oyun Hizmetleri

6. Hafta 2. Gün

  • Outlaw Esports 1-1 Gamers of Future
  • ICE Warriors 0-2 Bursa Espor
  • Mod-Z Esports 1-1 İstanbul Espor Kulübü
  • Galatasaray Espor 2-0 1907 Fenerbahçe

6. Hafta 3. Gün

  • ICE Warriors 0-2 Galatasaray Espor
  • Bursa Espor 1-1 Oyun Hizmetleri
  • 1907 Fenerbahçe 1-1 Mod-Z Esports
  • Gamers of Future 1-1 Vengeance
Puan Durumu

Zula Stüdyo 6. Bölüm

6. Haftanın En İyi Hareketleri

6. Hafta 1. Gün Maç Tekrarları

6. Hafta 2. Gün Maç Tekrarları

6. Hafta 3. Gün Maç Tekrarları

Cevap Yaz