ZSL 2. Sezon Lig 1.si Galatasaray Espor!

ZSL 2. Sezon lig aşamasının tamamlanmasına 1 hafta kala Galatasaray Espor 1. bitirmeyi garantiledi ve offline finallere gidecek takımlar belli oldu!

ZSL 2. Sezon Lig 1.si Galatasaray Espor!

ZSL 2. Sezon lig aşamasının tamamlanmasına 1 hafta kala Galatasaray Espor 1. bitirmeyi garantiledi ve offline finallere gidecek takımlar belli oldu!

8 haftalık zorlu lig aşaması maratonunun ardından Galatasaray Espor, 2. sıradaki Gamers of Future’a 10 puan fark atarak ligi 1. sırada bitirmeyi garantiledi. Aynı zamanda offline finallere katılacak 4 takım da kesinleşmiş oldu.

Zula Süper Lig 2. Sezon offline finallerine katılacak takımlar belli oldu

Zirve mücadelesini ve düşme hattını yakından ilgilendiren maçların oynandığı 8. haftada aynı zamanda Lig’in 1. takımı ve offline finallere gidecek takımları belirlendi. Gamers of Future, Oyun Hizmetleri ve 1907 Fenerbahçe takımları 1’er puan farkla ligi ilk 4 sırada tamamlamayı garantileyerek Galatasaray Espor ile birlikte 2. Sezon Offline Finalleri’nde yer alacak takımlar oldu.

Gelecek hafta oynanacak 9. hafta karşılaşmalarında Zula Süper Lig’den ilk düşecek takım belli olacak. Ligi 9. sırada tamamlayan takım ise Rekabet Turnuvası’nı 2. sırada tamamlayan takım ile offline olarak oynanacak play-out final karşılaşmasına çıkacak.

Haftanın en iyisi Corsia!

Bursa Espor’un aldığı 2 galibiyet ile düşme potasından sıyrılmasında önemli bir rol oynayan Corsia, gösterdiği muhteşem keskin nişancı performansıyla haftanın oyuncusu olmayı başardı!

8. Haftanın En İyi 5 Oyuncusu

Corsia

Bursa Espor
1.77 KDA

Koko

Galatasaray Espor
2.38 KDA

Surprise

1907 Fenerbahçe
1.56 KDA

Rainq

Gamers of Future
1.47 KDA

Shnazn

Oyun Hizmetleri
1.34 KDA

ZSL tarihinin ilk düşecek takımı kim olacak?

Lig’in tamamlanmasına 1 hafta kala düşme potasındaki takımlar için büyük iddia ise hala devam ediyor. Son haftaya Outlaw, Mod-Z ve İstanbul Espor takımları 9’ar puanla son sırayı paylaşarak giriyor. Bursa Espor ise 8. haftada aldığı 2 galibiyet ile kuşkusuz haftanın en değerli galibiyetlerine ulaştı. 14 Puan’a ulaşarak düşme potasından sıyrılan timsahlar, haftayı kayıpsız kapatmayı başardı.

Zula Süper Lig 8. Hafta Maç Sonuçları

Puan Durumu

Zula Stüdyo 8. Bölüm

8. Haftanın En İyi Hareketleri

Cevap Yaz