2. Sezon Rekabet Turnuvası Şampiyonu Belli Oluyor!

1024 takımın katılımıyla gerçekleşen ve 45.000 TL ödül havuzuna sahip 2. Sezon Rekabet Turnuvası'nda sıra offline finallerde!

2. Sezon Rekabet Turnuvası Şampiyonu Belli Oluyor!

1024 takımın katılımıyla gerçekleşen ve 45.000 TL ödül havuzuna sahip 2. Sezon Rekabet Turnuvası’nda sona gelindi!

Yaklaşık iki aylık zorlu bir maratonun ardından offline finallerine geldiğimiz 2. Sezon Rekabet Turnuvası’ında, son 4 takım belli oldu. Rekabet A, B, C, D, E, F, G ve H gruplarından 128’er takımın katılımıyla gerçekleşen turnuvada, 2038 zorlu karşılaşmanın ardından sıra offline finallerde!

Online grup aşamasında her bir grubu şampiyon olarak tamamlayıp ardından rakip şampiyonu eleyen 4 takımın karşı karşıya geleceği Rekabet Turnuvası Offline Finalleri’nde, şampiyon takım direkt olarak bir sonraki Zula Süper Lig sezonuna çıkış bileti kazanacak. İkinci sırada yer alan takım ise Zula Süper Lig’i 9. sırada tamamlayan takım ile play-out final karşılaşmasına çıkarak Zula Süper Lig 3. Sezonu’na çıkma şansı yakalayacak.

Best Crew, Bonjour Esports, FreaksINAction ve Ozon Game takımlarının karşı karşıya geleceği offline finallerde, tüm takımlar Zula Süper Lig’de yer almak ve büyük ödüle sahip olmak için karşı karşıya gelecekler. Gün boyu lig sisteminde karşılaşacak takımlar arasında en çok puanı toplayan takım, bir sonraki Zula Süper Lig sezonunda yer almaya hak kazanacak.

Rekabet Turnuvası Offline Final karşılaşmalarını, Zula Oyun Facebook, YouTube ve Twitch adreslerinden canlı olarak izleyebilir, maç programını ise aşağıda yer alan maç programından takip edebilirsiniz.

izleyebilir, maç programını ise aşağıda yer alan maç programından takip edebilirsiniz.

16 Aralık Pazar
16 Aralık Pazar 11:00 FreaksINAction vs Best Crew
16 Aralık Pazar 11:00 Bonjour Esports vs Ozon Game
16 Aralık Pazar 13:00 FreaksINAction vs Bonjour Esports
16 Aralık Pazar 13:00 Best Crew vs Ozon Game
16 Aralık Pazar 15:00 FreaksINAction vs Ozon Game
16 Aralık Pazar 15:00 Bonjour Esports vs Best Crew

Cevap Yaz