Zula Süper Lig 2. Sezon Lig Aşaması Tamamlandı

9 haftalık zorlu lig maratonu sonunda 2. Sezon Zula Süper Lig’in lig aşamasının 1.si Galatasaray Espor oldu!

Zula Süper Lig 2. Sezon Lig Aşaması Tamamlandı

9 haftalık zorlu lig maratonu sonunda 2. Sezon Zula Süper Lig’in lig aşamasının 1.si Galatasaray Espor oldu!

Son haftaya kadar kıyasıya bir mücadeleye tanık olduğumuz Zula Süper Lig’de, geçtiğimiz gün tamamlanan 9. hafta karşılaşmalarının ardından offline finallere katılacak takımlar ve lig sıralaması belli oldu. Ayrıca ligden düşen takımın ortaya çıktığı son hafta, birbirinden muhteşem maçlara ev sahipliği yaptı.

Yarı finallerin ismi belli oldu!

Ligin büyük bir bölümünü zirvede geçiren Galatasaray Espor, 2. sezonu 1. sırada tamamlarken diğer 3 sıralama ligin son anına kadar belirginliğini korudu. Ligi 4. sırada kapatarak yarı finallerde Galatasaray Espor ile 1907 Fenerbahçe eşleşirken bir diğer yarı final mücadelesi ise Gamers of Future ve Oyun Hizmetleri oldu.

Lige offline finaller hedefiyle başlamasına rağmen ligi 5. sırada tamamlayan ICE Warriors’u aynı puanla Vengeance takip etti.

9. Haftanın en iyisi Woody!

Zula Süper Lig’in kapanış haftasında gösterdiği keskin nişancı performansıyla ICE Warriors’ın 5. sıraya yükselmesini sağlayan Woody, kuşkusuz haftanın en iyi oyuncusuydu.

Outlaw Esports Zula Süper Lig’e Veda Etti

Rekabet Turnuvası şampiyonu unvanıyla 2. sezonda yerini alan Bursa Espor ise 7. sırada yer alırken Mod-Z, İstanbul Espor ve Outlaw son haftaya ligde kalma hedefiyle girdiler. Bu mücadelelerden üzgün ayrılan taraf ise Outlaw olarak lige veda etti. 9. sırada yer alan İstanbul Espor ise Rekabet Turnuvası 2. takımı Ozon Game il play-out final maçına çıkacak ve lige devam veya tamam heyecanını yaşayacak.

Zula Süper Lig 2. Sezon Lig Sıralaması

  1. Galatasaray Espor
  2. Gamers of Future
  3. Oyun Hizmetleri
  4. 1907 Fenerbahçe
  5. Vengeance
  6. ICE Warriors
  7. Bursa Espor
  8. Mod-Z
  9. İstanbul Espor Kulübü
  10. Outlaw Esports
Zula Süper Lig 9. Hafta Maç Sonuçları

Puan Durumu

Zula Stüdyo 9. Bölüm
9. Haftanın En İyi Hareketleri

Cevap Yaz