TESFED Zula Türkiye Kupası En İyileri Bir Araya Getiriyor!

Türkiye'nin en iyi 16 Zula takımı, 26-27 Ocak'ta TESFED Zula Türkiye Kupası'nda buluşuyor! Nonstop Zula Espor Merkezi'nde gerçekleşecek 250.000 TL ödüllü organizasyonda bölgenin en iyileri TESFED Zula Türkiye Kupası’nda karşılaşıyor.

TESFED Zula Türkiye Kupası En İyileri Bir Araya Getiriyor!

Türkiye’nin en iyi 16 Zula takımı, 26-27 Ocak’ta TESFED Zula Türkiye Kupası’nda buluşuyor! Nonstop Zula Espor Merkezi’nde gerçekleşecek 250.000 TL ödüllü organizasyonda bölgenin en iyileri TESFED Zula Türkiye Kupası’nda karşılaşıyor!

Türkiye’nin en iyi Zula’cıları Nonstop Zula Espor Merkezi’nde buluşuyor!

Tüm espor takımlarımız bugünü bekledi! 2 sezon boyunca süren kıyasıya rekabette tüm takımlar güçlenen kadrolarıyla büyük kupa için sahneye çıkıyor. 26-27 Ocak’da gerçekleşecek dev organizasyonda 16 takım yer alıyor. 10 takım direkt olarak Zula Süper Lig’den katılacak iken 6 takım ise Rekabet Turnuvası’nda sıralamaya giren en iyi takımlar tarafından oluşturuluyor.

250.000 TL büyük ödül!

Tüm takımların büyük ödüle ve şampiyonluk kupasına ulaşmak için mücadele vereceği organizasyonunda ayrıca birçok sürpriz ve hediye tüm Zula severleri bekliyor olacak. 250.000 TL nakit ödül havuzuna sahip TESFED Zula Türkiye Kupası’nda, toplam 16 takım mücadele verecek. BO3 formatı üzerinden tek maçlı eliminasyon sisteminde gerçekleşecek olan turnuvada, tüm takımlarımız aynı torbada yer alacak. Herhangi bir güç ayrımının olmayacağı turnuva tam bir Türkiye Kupası şöleni yaşatacak.

16 takımın da ödül havuzundan faydalanabileceği TESFED Zula Türkiye Kupası’nda, eşleşmeler ve fikstür çekimi turnuva öncesi Nonstop Zula Espor Merkezi’nde yapılacak büyük yayınla belli olacak.

:: TESFED Zula Türkiye Kupası’nda Yer Alacak Takımlar

Zula Süper Lig ve Zula Rekabet Turnuvası’nın en iyi takımları, Türkiye Espor Federasyonu önderliğinde Türkiye Kupası’nda yan yana gelecek! Türkiye’nin en iyi Zula takımının kim olduğunu öğrenme zamanı yaklaşıyor. Türkiye’nin ilk espor kompleksi olma özelliğini taşıyan Nonstop Zula Espor Merkezi, bu büyük organizasyonla kapılarını Türk oyun severlere açmaya devam ediyor!

Nonstop Zula Espor Merkezi adresi: İstiklal Caddesi, No:50-54, Beyoğlu/İstanbul Demirören AVM B3 Katı

TESFED Zula Türkiye Kupası Ödül Havuzu

TESFED Zula Türkiye Kupası

250.000 TL
  • 1. Takım 80.000 TL
  • 2. Takım 50.000 TL
  • 3. Takım 25.000 TL
  • 4. Takım 15.000 TL
  • 5.-8. Takım 10.000 TL
  • 9.-16. Takım 5.000 TL

TESFED Zula Türkiye Kupası Takımları

1907 Fenerbahçe Bursa Espor Galatasaray Espor Gamers of Future ICE Warriors Mod-Z Esports Outlaw Esports Oyun Hizmetleri Vengeance Esports İstanbul Espor Kulübü Coza Esports Ozon Game Best Crew DumanTa Klan Siyah 8 Esports Heavy Damage

 

Cevap Yaz