TESFED Zula Türkiye Kupası Maç Programı

Türkiye Espor Federasyonu'nun katkılarıyla birlikte organize edilecek TESFED Zula Türkiye Kupası'nın maç programı ve turnuva akışı belli oldu.

TESFED Zula Türkiye Kupası Maç Programı

Türkiye Espor Federasyonu’nun katkılarıyla birlikte organize edilecek TESFED Zula Türkiye Kupası’nın maç programı ve turnuva akışı belli oldu.

Türkiye’nin en iyi 16 Zula takımına ev sahipliği yapacak organizasyonu, 26-27 Ocak tarihleri arasında Türkiye’nin ilk espor merkezi Nonstop Zula Espor Merkezi’nde izleyicilere kapısını açacak. Sınırlı sayıda bilet eşliğinde muhteşem hediyelerin dağıtılacağı organizasyonda ayrıca yenilenen kadrolarıyla birbirinden güçlü takımlar büyük ödül için mücadele verecek.

:: TESFED Zula Türkiye Kupası’nda Yer Alacak Takımlar

250.000 TL nakit ödül havuzunun bulunduğu turnuvada Zula Süper Lig’in ve Rekabet Turnuvası’nın en iyi takımları mücadele verecek. 26 Ocak günü 1. Tur maçlarıyla start alacak olan organizasyon gün sonuna kadar rekabet dolu maçlara ev sahipliği yapacak. Tüm maçların canlı yayınının yanı sıra tüm Zula severler, hesap.zulaoyun.com’dan satın alacakları biletler ile birlikte maçları Nonstop Zula Espor Merkezi’nden an ve an takip edebilecekler.

27 Ocak Pazar günü 3.lük ve Final karşılaşmalarının yanı sıra birbirinden değerli sürprizlerin oyuncuları beklediği TESFED Zula Türkiye Kupası’nda, Türkiye’nin en iyi Zula takımının kim olduğunu öğrenme zamanı yaklaşıyor. Türkiye’nin ilk espor kompleksi olma özelliğini taşıyan Nonstop Zula Espor Merkezi, bu büyük organizasyonla kapılarını Türk oyun severlere açmaya devam ediyor!

Maç Programı

TESFED Zula Türkiye Kupası Takımları

1907 Fenerbahçe Bursa Espor Galatasaray Espor Gamers of Future ICE Warriors Mod-Z Esports Outlaw Esports Oyun Hizmetleri Vengeance Esports İstanbul Espor Kulübü Coza Esports Ozon Game Best Crew DumanTa Klan Siyah 8 Esports Heavy Damage

Adres: Nonstop Zula Espor Merkezi adresi: İstiklal Caddesi, No:50-54, Beyoğlu/İstanbul Demirören AVM B3 Katı

Cevap Yaz