Zula Süper Lig Kural İhlali

Bu açıklama, Zula Süper Ligi oyuncularından Hakan "NoelBaba" Kıyık'ın gerçekleştirdiği kural ihlali üzerine yayınlanmıştır.

Zula Süper Lig Kural İhlali

Bu açıklama, Zula Süper Ligi oyuncularından Hakan “NoelBaba” Kıyık’ın gerçekleştirdiği kural ihlali üzerine yayınlanmıştır.

Zula Süper Lig ekiplerinden Vengeance kadrosunda yer alan Hakan “Noelbaba” Kıyık, ligimizde yer alan profesyonel bir esporcu olmasına rağmen sosyal medyada gösterdiği negatif davranış ve tutumlar uzun bir süredir takip edilen süreçtir.

Geçmiş dönemlerde sosyal medya platformlarında gerçekleştirmiş olduğu oyun içi eşya satışı gönderileri ve 16.02.2019 tarihinde yayınladığı hoş olmayan mesajlar içeren profesyonellik dışı gönderi, sportmenliğe aykırı bir durumdur. Zula Süper Lig’de yer alan tüm esporcuların Zula Süper Ligi Kural Seti kapsamında oyun içi ve oyun dışı yaşamlarında fair-play çerçevesinde örnek bir oyuncu davranışları göstermelerini beklemekteyiz.

  • Zula Süper Lig Kural Seti ilgili kural maddeleri:

3. Hesap Kullanımı; 3.1
4. Davranış Kuralları ve İletişim; 4.1, 4.2

Belirtilen sebepler çerçevesinde, Noelbaba’nın 05.03.2019 tarihine kadar 2 Zula Süper Ligi haftası boyunca herhangi Zula Süper Lig’inden ve resmi etkinliklerden men edilmiştir.

Hakan “Noelbaba” Kıyık, Vengeance
Ceza süresi: 19.02.2019 / 05.03.2019

Cevap Yaz