1907 Fenerbahçe İçin Zorlu Viraj

Ligin zirvesini yakından ilgilendiren karşılaşmalar bütün heyecanıyla bu hafta Zula Süper Lig'de.

1907 Fenerbahçe İçin Zorlu Viraj

Zula Süper Lig’de bu hafta zirveyi çok yakından ilgilendiren karşılaşmalar oynanacak. Galatasaray Espor’un arkasında zirve takibini sürdüren 1907 Fenerbahçe, Zula Süper Lig yarışının iddialı ekipleri Gamers of Future ve Oyun Hizmetleri karşısında puan kazanıp zirve yarışını sürdürmek istiyor. 1907 Fenerbahçe ile aynı puana sahip Mod-Z ise Gamers of Future karşısında alacağı puan ya da puanlarla iyi başlangıcını devam ettirmeye çalışacak.

Gamers of Future Beraberliği Seviyor

Zula Süper Lig’in yeni sezonunda henüz mağlubiyet ile tanışmayan iki ekipten birisi olan Gamers of Future, güçlü rakipleri Galatasaray Espor ve Oyun Hizmetleri karşısında aldığı beraberliklerde iyi bir oyun ortaya koymuştu. Zula Süper Lig’de 1907 Fenerbahçe ile bugüne kadar dört maçta karşılaşan Gamers of Future, bu maçların birisini kaybederken üç maç ise beraberlik ile sonuçlandı. Zirveyi yakından ilgilendiren bir diğer karşılaşmada Mod-Z ile Gamers of Future karşılaşırken Gamers of Future’un bugüne kadarki üstünlüğü dikkat çekiyor. Mod-Z ise yenilenen kadrosuyla Gamers of Future karşısındaki ilk galibiyetini alarak zirve yarışına tutunmak istiyor.

Oyun Hizmetleri Yarışa Dahil Olmak İstiyor


Aldığı bir galibiyet ve iki beraberlik ile Zula Süper Lig’de altıncı sıraya yerleşen Oyun Hizmetleri, 1907 Fenerbahçe ve Vengeance karşısında puan arayarak zirveye yaklaşmak isteyecek. Oyun Hizmetleri ile 1907 Fenerbahçe bugüne kadar yedi karşılaşmada kozlarını paylaşırken, bu maçların dördü 1907 Fenerbahçe galibiyeti ve üçü beraberlik ile sonuçlandı. Oyun Hizmetleri, bu hafta 1907 Fenerbahçe karşısındaki şanssızlığını kırmayı bir kez daha deneyecek.

Haftanın Programı

Vengeance – Ice Warriors karşılaşması haftanın dikkat çeken bir diğer maçı. Zula Süper Lig’e istediği gibi başlayamayan iki ekip, moral kazanıp ilerleyen haftalarda oyunlarını bir adım ileriye taşımaya çalışacaklar.

Haftanın programı ise şu şekilde:

Cevap Yaz