Kadınlar Turnuvası Ödülleri Sahiplerini Buldu!

Dünya Kadınlar Günü kapsamında düzenlenen Kadınlar Turnuvası ödülleri sahiplerini buldu.

Kadınlar Turnuvası Ödülleri Sahiplerini Buldu!

Türkiye’de ilk kez kadınlara yönelik bir espor etkinliği olarak düzenlenen Kadınlar Turnuvası, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında Nonstop Zula Espor Merkezi’nde gerçekleşti. Türkiye’de her gün gelişen ve ilerleyen espor ortamına kadınların da katılımını artırmak amacıyla çıkılan yolda düzenlenen turnuva, kıyasıya mücadeleye ve renkli görüntülere sahne oldu. Turnuva genelinde 30.000 TL ödül sahiplerini bulurken, katılımcılara ve izleyicilere çeşitli hediyeler de dağıtıldı.

Herkes Tek olarak düzenlenen turnuvanın finali büyük bir rekabete sahne oldu. Son saniyeye kadar birinciliğin sürekli el değiştirdiği maçın sonunda kazanan Handeizmm oldu. Handeizmm 10.000 TL para ödülünün sahibi olurken, kendisine ayrıca Vestel Z10 cep telefonu ve Casper Excalibur Oyuncu Seti hediye edildi. Turnuvanın ilk üçü şu şekilde:

Birinci: Handeizmm – 10.000 TL, Vestel Z10 Cep Telefonu, Casper Excalibur Oyuncu Seti

İkinci: TOA’Ladybug – 7.000 TL, Vestel Z10 Cep Telefonu, Casper Bilgisayar Çantası

Üçüncü: DdR- – 4.000 TL, Vestel Z10 Cep Telefonu, Casper Bilgisayar Çantası

Kadınlar Turnuvası’nı birçok Zulasever de Nonstop Zula Espor Merkezi’nde canlı olarak takip etti. Birbirinden güzel etkinliklerin ve kıyasıya mücadelelerin yanı sıra Emre Kaya konserine ve çeşitli konuşmacılara da yer verilen Kadınlar Turnuvası, katılımcılara unutulmaz bir gün yaşattı.

Cevap Yaz