3. Sezon Rekabet Turnuvası Şampiyonu Belli Oluyor

512 takımın katılımıyla gerçekleşen ve 30.000 TL ödül havuzuna sahip 3. Sezon Rekabet Turnuvası'nın sonuna gelindi.

3. Sezon Rekabet Turnuvası Şampiyonu Belli Oluyor

512 takımın katılımıyla gerçekleşen ve 30.000 TL ödül havuzuna sahip 3. Sezon Rekabet Turnuvası’nın sonuna gelindi.

İki aylık zorlu bir maratonun ardından finallerine kadar ulaştığımız Rekabet Turnuvası’nın son dört takımı belli oldu. 128’er takımın bulunduğu A, B, C ve D gruplarında oynanan toplam 513 karşılaşmanın ardından sıra Nonstop Zula Espor Merkezi’nde oynanacak olan finallere geldi.

Kendi gruplarını şampiyon olarak tamamlayan dört takımın karşı karşıya geleceği finallerde, şampiyonluğa ulaşmayı başaran takım bir sonraki sezon Zula Süper Lig’de direkt olarak yer almaya hak kazanacak. İkinci olan takım ise Zula Süper Lig’in devam eden 3. sezonunu 8. sırada bitiren takım ile bir play-out karşılaşması oynayarak Zula Süper Lig’de yerini alma fırsatı yakalayacak.

 

 

WANDERLUST Sangal Esports, Sakarya Infinity~Esc, OzonGameCenter ve VerliereNicht takımlarının karşı karşıya geleceği finallerde tüm takımlar büyük ödüle ulaşmak ve Zula Süper Lig’de yerlerini almak için mücadele verecekler. Gün boyu lig sisteminde bütün takımlar karşı karşıya gelecek ve karşılaşmalar sonunda en çok puan toplayan takım, bir sonraki Zula Süper Lig sezonunda yer almaya hak kazanacak.

Rekabet Turnuvası’nın final karşılaşmalarını sizler de ZulaOyun resmi YouTube ve Twitch sayfalarından canlı olarak takip edip heyecana ortak olabilirsiniz.

Maç Programı

Cevap Yaz