Beşiktaş Espor Zula Süper Lig'de

Beşiktaş Espor ile Türkiye'de espora ve esporcuya en çok yatırım yapan Türk şirketlerinden Ingame Group arasında iş birliği anlaşması imzalandı.

Beşiktaş Espor Zula Süper Lig’de

Beşiktaş Espor ile Türkiye’de espora ve esporcuya en çok yatırım yapan Türk şirketlerinden Ingame Group arasında iş birliği anlaşması imzalandı.

Bugün dünyada 21 milyondan fazla kişi tarafından, 11 farklı dilde oynanan yüzde yüz yerli yapım MMOFPS oyunu Zula’nın yaratıcısı Ingame Group ile Beşiktaş Espor arasında imzalanan iş birliği anlaşması, Vodafone Park’ta gerçekleşen ve Beşiktaş Espor Yöneticisi Erman İpci, InGame Group CEO’su Alpay Alptekin ve InGame Group kurucu ortaklarından Genco Alp’in katıldığı imza töreninde resmiyete kavuştu.

Beşiktaş Espor ve InGame Group iş birliği kapsamında, Beşiktaş Espor gelecek sezondan itibaren yetenekli oyunculardan kurulu kadrosuyla Zula Süper Lig mücadelesine dahil olacak. İş birliği kapsamında ayrıca Beşiktaş Espor ürünleri Türkiye’de ve dünyada Zula Oyun içerisinde oyuncuların beğenisine sunulacak. Beşiktaş Espor ve InGame Group, ilerleyen süreçte ortak projelere de imza atacak.

InGame Group CEO’su Alpay Alptekin iş birliği ile ilgili: “InGame Group olarak, Türkiye’de esporun ve esporcuların gelişmesi için var gücümüzle çalışıyoruz. Bu alanda hizmet veren lider kuruluşlardan biri olarak sektöre ışık tutacak, yön verecek yatırımlarımıza devam ediyoruz. “İlk”lerin ve “en”lerin altında hep InGame Group’un imzası var. Bu anlamda espor alanına yönelen ilk geleneksel spor kulübü olan Beşiktaş JK ile gerçekleştirdiğimiz bu iş birliği, bugün futboldan sonra ülkemizde en çok takip edilen spor dalı olan espor alanında yeni ufuklar açacaktır. Milyonlarca Beşiktaşlı Zula’cıya hayırlı uğurlu olmasını dilerim.” diye konuştu.

Beşiktaş Espor Yöneticisi Erman İpci ise: “Beşiktaş JK olarak, Türkiye’de espor alanında birçok imza atmış olmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. Profesyonel bir spor kulübünün espor kategorisine yatırım yapması, bu özel alanı daha değerli hale getiriyor diye düşünüyorum. Hem dünyada hem de ülkemizde büyük ilgiyle takip edilen bu yeni dünyanın, Türkiye’deki önemli temsilcilerinden biriyle hayata geçirdiğimiz iş ortaklığı, bizler açısından da mutluluk verici. Espor kategorisine gönül veren genç kardeşlerimize bu iki önemli markanın gücü ile birçok farklı fırsat sunacağımız bu iş birliğinin, gelecekteki espor iş birliklerine de önemli bir örnek teşkil edeceğini düşünüyoruz. Uzun soluklu olmasını dilediğimiz bu iş ortaklığının her iki markaya da başarı getirmesini temenni ediyorum.” diyerek yapılan iş birliğinin önemini vurguladı.

Cevap Yaz