Zula Süper Lig Kural İhlali

Bu açıklama, Zula Süper Lig oyuncuları Mehmet "w0cker" Çalışçı'nın Zula Süper Lig'de yaptığı kural ihlali üzerine yayımlanmıştır.

Zula Süper Lig Kural İhlali

Bu açıklama, Zula Süper Lig oyuncuları Mehmet “w0cker” Çalışçı’nın Zula Süper Lig’de yaptığı kural ihlali üzerine yayımlanmıştır.

  • Mehmet “w0cker” Çalışçı, Coza Esports

Zula Süper Lig ekiplerinden Coza Esports takımında yer alan Mehmet “w0cker” Çalışçı, yapılan incelemeler sonucunda, kurallara aykırı bir eylemde bulunduğu tespit edilmiştir. Zula Süper Lig’e yeni yükselen bir oyuncu olmasına rağmen tüm oyuncularımızın tüm karşılaşmalarda gerekli sportmenliğe yakışır ve bulundukları takımlarına zarar vermeyecek bir şekilde mücadele vermelerini beklemekteyiz.

İlgili oyuncunun Zula Süper Lig 3. Sezonu’nda gerçekleştirdiği profesyonellik dışı bu ihlal, kesinlikle izin vermeyeceğimiz ve sportmenliğe aykırı bir durumdur. Zula Süper Lig’de yer alan tüm esporcularımızın gayretleri bizim için değeri ölçülemez ve göz ardı edilemezdir.

Zula Süper Lig Kural Seti ilgili kural maddeleri:

1. Açıklama; 1.2. Madde
2. Takım ve Oyuncular; 2.16. ve 2.17. Madde
10. Kural İhlalleri ve Cezalar; 10.6. Madde

Belirtilen eylemler çerçevesinde Mehmet “w0cker” Çalışçı, Lokum Games tarafından organize edilen resmi tüm Zula organizasyonlarından men edilmiştir. Coza Esports takımı ise oyuncunun yaptığı bu ihlal sebebiyle Zula Süper Lig’inden diskalifiye edilmiştir.

Cevap Yaz