Zula Süper Lig'de Şampiyon Belli Oluyor

Kıyasıya bir mücadeleye sahne olan sezonun ardından Zula Süper Lig'de sıra büyük finallerde.

Zula Süper Lig’de Şampiyon Belli Oluyor

Kıyasıya bir mücadeleye ve büyük bir heyecana sahne olan Zula Süper Lig 3. Sezon’da lig aşaması geride kaldı. Son ana kadar büyük heyecanın yaşandığı, büyük sürprizler ile dolu sezonun ardından sıra büyük finallere geldi.

Finaller 4-5 Mayıs’ta Nonstop Zula Espor Merkezi’nde!

Zula Süper Lig’in geride kalan sezonunda on takım dokuz hafta boyunca büyük finallere gitmek için çaba gösterdi. Yaşanan büyük mücadelenin ardından 1907 Fenerbahçe, Galatasaray Espor, Gamers of Future ve Mod-Z büyük finallerde boy göstermeye hak kazandı.

1907 Fenerbahçe’nin ilk kez lider olarak geleceği, Mod-Z’nin ilk defa final heyecanı yaşayacağı Zula Süper Lig 3. Sezon Büyük Finali 4-5 Mayıs’ta Nonstop Zula Espor Merkezi’nde gerçekleşecek. 4 Mayıs Cumartesi günü yarı finalde 1907 Fenerbahçe, Mod-Z ile karşılaşırken Galatasaray Espor ile Gamers of Future kozlarını paylaşacak. 5 Mayıs Pazar günü üçüncülük karşılaşmasının ve şampiyonu belirleyecek olan büyük finalin heyecanı yaşanacak. Girişlerin ücretsiz olduğu etkinliğe katılım gösteren izleyicilerimizi büyük sürprizler de bekliyor.

Zula Süper Lig’de Yerini Alacak Son Takım Belli Oluyor

4-5 Mayıs tarihlerinde büyük final heyecanının yanı sıra play-out karşılaşmasının heyecanı da Zulaseverleri bekliyor. Daha önce iki kere play-out karşılaşması oynayıp Zula Süper Lig’de yerini alamayan Ozon Game, play-out karşılaşmasında Zula Süper Lig’in tecrübeli ekiplerinden ICE Warriors ile karşılaşıyor. Üçüncü defa bir play-out karşılaşmasına çıkacak olan Ozon Game bu sefer şanssızlığını kırıp karşılaşmadan galibiyet ile ayrılmak isterken, ICE Warriors ile Zula Süper Lig’deki yerini korumak için büyük mücadele verecek.

Taksim Demirören AVM’de bulunan Nonstop Zula Espor Merkezi, 4 Mayıs günü kapılarını bu heyecanı paylaşmak isteyen Zulaseverlere kapılarını açacak. Günün programı ise şu şekilde:

Zula Süper Lig & Rekabet Turnuvası Playout Maçı

4 Mayıs Cumartesi 13:00, ICE Warriors vs Ozon Game

Zula Süper Lig 3. Sezon Yarı Final Karşılaşmaları

4 Mayıs Cumartesi 15:00, Galatasaray Espor vs Gamers of Future

4 Mayıs Cumartesi 17:00, 1907 Fenerbahçe vs Mod-Z

Sizler de 4-5 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek olan finallerde yerinizi alıp Zula Süper Lig heyecanına ortak olabilir, sizleri bekleyen efsane hediyelerinizi alabilirsiniz. Zula Süper Lig ile ilgili gelişmelerden anında haberdar olmak için Zula Oyun Espor resmi Facebook, Twitter, Instagram ve YouTube kanallarını takipte kalın!

Cevap Yaz