Zula Herkes Tek Turnuvası Kayıtları Açıldı

23 Mayıs'ta başlayacak olan Zula Herkes Tek Turnuvası'nın kayıtları başladı.

Zula Herkes Tek Turnuvası Kayıtları Açıldı

Tek kişilik bir ordu olduğunu mu düşünüyorsun? Herkes Tek modunda rakip tanımam, kimse karşımda duramaz mı diyorsun? O zaman bu turnuva tam sana göre!

Sen de hemen turnuvaya kaydolmak için BURAYA TIKLAYARAK başvuru formuna git, gerekli bilgileri doldur ve büyük bir mücadelenin yaşanacağı Zula Herkes Tek Turnuvası’nda yerini al. Hem bu büyük eğlenceye ortak ol, hem de 500.000 Zula Altını’ndan payına düşeni alma şansını yakala.

Turnuva 23 Mayıs Perşembe günü saat 20:00’de başlayacak. 31 Mayıs Cuma günü finalin oynanacağı turnuvada 500.000 Zula Altını’nın yanı sıra farklı ödüller de dağıtılacak. Turnuvanın ödül dağılımı şu şekilde:

  1. 250.000 Zula Altını
  2. 100.000 Zula Altını
  3. 75.000 Zula Altını
  4. 50.000 Zula Altını
  5. 25.000 Zula Altını

Ayrıca turnuvada ilk 32’ye giren katılımcılara 3 günlük AUG A3, ilk 64’e giren kullanıcılara 3 günlük Glock-18 ve ilk 128’e giren oyunculara 3 günlük Karambit hediye edilecek.

Son başvuru tarihi 20 Mayıs! Hemen başvuru formuna git, kuralları oku ve bu büyük heyecanın bir parçası ol. Ayrıca turnuva ile ilgili ayrıntılardan ve fikstürlerden anında haberdar olmak için Zula Oyun Espor resmi Facebook, Twitter, Instagram ve YouTube kanallarını takipte kal.

Turnuva Kuralları

– Turnuva maçları Herkes Tek (Normal) türünde yapılacaktır. Finale kadar tüm maçlar 10 dakika/100 öldürme formatı üzerinden oynanacaktır. Turnuva haritaları sırasıyla 1. Tur Üsküdar Sokakları, 2. Tur Paris, 3. Tur Metro İstasyonu, 4. Tur Düğün Salonu, 5. Tur Safranbolu ve Final maçı Favela olarak oynanacaktır.

– Turnuva kayıtları 17 Mayıs – 20 Mayıs tarihleri arasında alınacaktır. Takvimin belirlenmesinin ardından turnuva 23 Mayıs Perşembe günü turnuva başlayacaktır.

– Katılımcı sayısı 512 ile sınırlıdır. Turnuvada yer alacak oyuncular, 20 Mayıs 2019 tarihindeki rekabet modu sıralamasına göre kabul görecektir. Zula Süper Lig’de profesyonel olarak oynayan oyuncular turnuvada yer alamaz.

– Turnuvada bir güç sıralaması bulunmaz ve bütün eşleşmeler sistem tarafından otomatik olarak yapılır.

– Her oyuncu başvuru formuna oyun içi karakter adını doğru girmekle yükümlüdür. Turnuva biletleri katılımcılara otomatik
olarak gönderilir. Lokum Games, yanlış girilen karakter adı sebebiyle gönderilemeyen turnuva biletlerinde
herhangi bir sorumluluk kabul etmeyecektir.

– Turnuva maçları 8’er kişilik odalarda oynanacaktır.

– 5. Tur’a kadar her bir grubunun sıralamasında ilk 4’e giren oyuncular bir sonraki tura çıkmaya hak kazanacaktır.

– 5. Tur’da her bir grubunun sıralamasında ilk 3’e giren oyuncular finale çıkmaya hak kazanacaktır. Final serisinde 12 oyuncu yer alacaktır ve final maçı 30 dakika / 200 öldürme formatı üzerinden oynanacaktır.

– Bütün maçlar turnuva sunucusunda oynanacaktır. Oyuncular espor.zulaoyun.com adresinde belirtilen maç saatinden en az 15 dakika önce Turnuva Sunucusu’nda hazır olmakla yükümlüdür. Maçlar belirtilen saatte başlayacak olup, geç kalan oyuncular için maç baştan başlatılmayacaktır.

– Turnuva sunucusunda herhangi bir sorun yaşanması durumunda karşılaşma, turnuva hakemlerinin işaret ettiği bir başka sunucuda oynanabilir.

– Maç başladıktan sonra düşmeler olsa dahi tamamlanana kadar devam eder. Hakemin odadan düşmesi durumunda, maçta oynayan oyuncular maç sonu ekran görüntüsü alıp [email protected] adresine göndermekle yükümlüdür.

– Maç sırasında turnuva maçına dahil olmayan herhangi bir oyuncu, maç odasında bulunamaz. Kendi maçı dışında
devam eden başka bir maça giren oyuncular 7 gün süreyle oyundan uzaklaştırılacaktır.

– Turnuvaya katılan bütün oyuncular turnuva yetkililerine saygı göstereceğini ve onların kararlarına uyacağını kabul eder. Hakemlere karşı olumsuz davranışlar sergileyen oyuncular hakkında cezalar uygulanabilir.

– Katılımcılar, turnuvaya başvurdukları tarihten final maçının 10 iş günü sonrasına kadar oyun içi karakter adını değiştiremez. Aksi takdirde belirtilen ödüller, oyunculara gönderilemeyecektir.

– Turnuva takvimini ve eşleşmeleri takip etmek için espor.zulaoyun.com adresini ve Zula Oyun Espor sosyal medya sayfalarını takip etmeyi unutmayınız.

– Lokum Games, turnuva maçlarından önce duyurmak koşulu ile kurallarda, maç günü ve saatlerinde
değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

– Turnuva başlangıç tarihi: 23 Mayıs Perşembe – 21:00
– Turnuva bitiş tarihi: 31 Mayıs Cuma – 21:00

– Turnuva ödül havuzu:
1. 250.000 Zula Altını
2. 100.000 Zula Altını
3. 75.000 Zula Altını
4. 50.000 Zula Altını
5. 25.000 Zula Altını

Ayrıca turnuvada ilk 32’ye giren oyunculara 3 günlük AUG A3,
İlk 64’e giren oyunculara 3 günlük Glock-18,
İlk 128’e giren oyunculara 3 günlük Karambit hediye edilecektir.

Cevap Yaz