Zula Süper Lig 4. Sezon 27 Temmuz'da Başlıyor

Zula Süper Lig'de 4. Sezon 27 Temmuz'da başlıyor.

Zula Süper Lig 4. Sezon 27 Temmuz’da Başlıyor

Daha fazla heyecan, daha fazla rekabet. Zula Süper Lig’in merakla beklenen 4. sezonu, 27 Temmuz’da izleyicilerle buluşuyor!

Türkiye’de esporun öncü ekiplerinden İstanbul Wild Cats’in ve Türkiye’nin en köklü spor kulüplerinden Beşiktaş’ın da katılımıyla bu sezon Zula Süper Lig çok daha büyük bir heyecana ve rekabete ev sahipliği yapacak. Yeni oyuncuları ve yeni görünümüyle 27 Temmuz’da izleyicileriyle buluşacak olan Zula Süper Lig’de dönem genelinde 200.000 TL ödül havuzuna sahip olacak.

 

1907 Fenerbahçe, Beşiktaş, Bursa Espor, Galatasaray, Gamers of Future, ICE Warriors, İstanbul Espor Kulübü, İstanbul Wild Cats, Mod-Z ve Oyun Hizmetleri’nin yer alacağı Zula Süper Lig’de lig aşamasını ilk dört sırada bitiren takımlar Nonstop Zula Espor Merkezi’nde gerçekleşecek olan finallere katılmaya hak kazanacak. Lig aşamasını son sırada bitiren takım Zula Süper Lig’e direkt olarak veda ederken, dokuzuncu sırada bitiren takım ise Zula Rekabet Turnuvası’nı ikinci sırada bitiren takım ile bir playoff karşılaşmasına çıkacak.

Zula Süper Lig’de Yeni Saatler

Geride kalan sezonda Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri izleyicilerle buluşan Zula Süper Lig, bu sezon Cumartesi ve Pazar günleri ekranlarda olacak. Maçlar 14:00, 15:30, 17:00, 18:30 ve 20:00 saatlerinde oynanacak. Bütün maçlar ZulaOyun YouTube ve Twitch kanallarından canlı olarak yayınlanacak.

 

Transfer Dönemi Nasıl Geçti?

1907 Fenerbahçe

Geride kalan sezonun lig aşamasını lider olarak tamamlayan 1907 Fenerbahçe, finallerde istediğini alamayıp şampiyonluğu Galatasaray’a bırakmıştı. Transfer döneminde Gamers of Future’dan RainQueen ve İstanbul Espor Kulübü’nden Wadaa ile kadrosunu güçlendiren 1907 Fenerbahçe, 4. Sezon için rakiplerine gözdağı verdi.

Beşiktaş

Zula Süper Lig’e yeni katılan ekiplerden Beşiktaş; swooN, Dr.Goupo, W4SiLi, shnazn ve MachineX gibi tecrübeli isimlerden oluşan kadrosuyla yeni sezonun en merak edilen takımlarından birisi olmayı başardı. Beşiktaş’ın yedeği olarak ise Qeira görev almayı bekleyecek.

Bursa Espor

Geride kalan sezonda başarılı bir görüntü ortaya koyan Bursa Espor kadrosunu büyük ölçüde korudu. Bursa Espor’da kaptanlığı geride kalan sezonun en iyi çıkış yapan oyuncusu seçilen Y4K7T devralırken, timsahlar kadrosunu ALAFAN ve BixiBeeZy ile güçlendirdi.

Galatasaray

Üç sezon boyunca şampiyonluğu kimselere bırakmayan Galatasaray, bu sezon da şampiyon kadrosunu korudu.

Gamers of Future

Geride kalan sezonu üçüncü sırada tamamlayarak finallerde yerini alan Gamers of Future kadrosunda büyük değişikliklere gitti. TheCady, Forza, EdepHU, flint ve Axpe-N’in katıldığı Gamers of Future’ın nasıl bir performans göstereceği merak edilen konulardan birisi.

ICE Warriors

Bir önceki sezon düşme hattında büyük bir mücadele veren ICE Warriors, kadrosuna başarılı bir sezon geçiren Noxus ve AlwaysGD’yi katarak sezona hazırlandı. ICE Warriors’da yedek rolünü ise MPleidas üstlenecek.

İstanbul Espor Kulübü

Zula Süper Lig’in bir diğer köklü ekibi İstanbul Espor Kulübü, kadrosuna Screw, taMMy ve STRON’u katarak yeni sezon için iddialı bir kadro oluşturdu.

İstanbul Wild Cats

Zula Süper Lig’in çiçeği burnunda ekiplerinden İstanbul Wild Cats, kaptan QuaDro önderliğinde kurulan ve schatteN, Wmyg, staNd, Arrow, berelpp, Ressam’ın bulunduğu kadrosuyla Zula Süper Lig’de performansı en çok merak edilen takımlardan birisi konumunda.

Mod-Z

Önceki sezonda çok iyi bir çıkış yakalayan ve finallerde yerini alan Mod-Z, kadrosuna üç tecrübeli isim Woody, EXTREME ve Razorcone’u katarak yeni sezonda da iddiasını korudu. Mod-Z’de yedek olarak ise Grossy görev almayı bekleyecek.

Oyun Hizmetleri

Zula Süper Lig’de finali seven ekiplerden Oyun Hizmetleri’nde kaptanlığı Flash devraldı. ICE Warriors’ın başarılı isimlerinden Qwn ile kadrosunu güçlendiren Oyun Hizmetleri ayrıca Bukaki, Yoshie, RituaL ve claiN’i de kadrosuna katarak yeni sezon hazırlıklarını tamamladı.

On takımın büyük mücadelesine sahne olacak Zula Süper Lig ile ilgili gelişmelerden anında haberdar olmak için Zula Oyun Espor resmi Facebook, Twitter, Instagram ve YouTube kanallarını takipte kalın!

Cevap Yaz