GERİ

7. SEZON ZULA REKABET TURNUVASI KURAL İHLALİ

7. SEZON ZULA REKABET TURNUVASI KURAL İHLALİ
Bu açıklama, Zula Rekabet Turnuvası'nda farklı takımlar tarafından gerçekleştirilen kural ihlalleri üzerine yayımlanmıştır.

Oyuncu Hesapları, Harici Uygulamalar ve Hile Kullanımı İlgili İhlaller

Zula Rekabet Turnuvası, Zula Süper Lig'e giden yolda bütün katılımcı takımlara eşit ve dürüst bir oyun tecrübesi yaşatmayı amaçlamaktadır. Bu eşit ve dürüst ortamın bütün takımlara sağlanabilmesi için Zula Rekabet Turnuvası kurallarına bütün takımların uyması büyük önem arz etmektedir.

Zula Rekabet Turnuvası'nın öncelikli kuralları oyuncuların 3. Parti yazılım/yazılımlar ve oynanışı etkileyecek harici uygulamaların kullanılmaması, oyuncuların turnuva başladıktan sonra herhangi bir şekilde isim değişikliği yapmaması ve bu yolla herhangi bir takıma illegal şekilde dahil olmaması ile ilgilidir. Her oyuncu eşit ve dürüst bir şekilde, her takım turnuvaya başladığı hesaplar ve kişiler ile turnuvanın sonuna kadar gitmekle yükümlüdür. Bu konu ile ilgili Zula Rekabet Turnuvası kuralları aşağıdaki gibidir.


3.3. Oyuncu Hesapları
Her oyuncu turnuvaya kayıt olduğu oyuncu hesabı ile turnuvanın sonuna kadar devam etmelidir. Turnuva sırasında karakter adı değişikliği yoluyla farklı bir hesap kullanmak ya da turnuva kadrosuna dahil olmayan bir oyuncuyu takıma dahil etmek yasaktır.

3.4. Harici Uygulamalar
Duvar hilesi, dokuları değiştirme, aim botu gibi kullanıcılara avantaj sağlayan harici uygulamaların kullanılması kesinlikle yasaktır. Ekran kartı sürücülerini kullanarak oyun grafikleriyle ve dokusuyla oynamak yasaktır. Oyun dosyalarını değiştirmek, harici grafik programları kullanarak oyunu değiştirmek yasaktır.

3.6. Hile Kullanımı
Herhangi bir oyuncunun hile kullanmasının tespit edilmesi üzerine, turnuva yönetimi hilenin hangi maçlarda veya hangi hususta kullanıldığına dair teknik araştırmalar gerçekleştirir. Hilenin nasıl kullanıldığına dair gerçekleştirilen araştırmalar sonucu, turnuva yönetimi takımı direkt olarak turnuvadan diskalifiye edilebilir.
"

1024 takımın yer aldığı Zula Rekabet Turnuvası 7. Sezon'da çeyrek final aşamasında ekiplerimizin kalan 32 takıma yapmış olduğu detaylı incelemede, aşağıda yer alan takımlarda bulunan bazı oyuncuların farklı hesapları veya oyuncuları turnuvaya dahil ettiği tespit edilmiştir. Zula Rekabet Turnuvası kurallarının ihlali sebebiyle yazının devamında belirtilen takımların turnuvadan men edilmesine karar verilmiştir.


Bütün soru ve itirazlar ile ilgili [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.

İlgili takım listesi aşağıdaki gibidir.

A Grubu

`UnderWorld<3, WeAreTheBoss, TEAM`WANDERLUST

B Grubu

Team`Swerwe

C Grubu

Army`eSports`Club, TheETERNAL

D Grubu

Team`WESPECT, Venom`ESC!, 18+, THE``FACTS

Rekabet turnuvası programına BURADAN ulaşabilirsiniz.
 
Yayın Tarihi 14.05.2021
İlgili Konular Zula Rekabet Turnuvası
Tolga 'THEND' Sönmez

Tolga 'THEND' Sönmez Zula Espor