GERİ

BÜYÜK MÜCADELEDE GÜLEN YOK

BÜYÜK MÜCADELEDE GÜLEN YOK
Zula Süper Lig'de büyük bir mücadenin yanı sıra sürpriz sonuçlara da sahne olan üçüncü hafta geride kaldı. İkinci haftayı lider olarak kapatan Mod-Z, Beşiktaş karşısında ilk puan kaybını yaşasa da İstanbul Wild Cats'in de yaşadığı puan kaybıyla zirvedeki yerini korumayı başardı. Beşiktaş haftanın sonunda üçüncü sıraya yükselmeyi başarırken Zula Süper Lig'de puan ile tanışamayan ekip kalmadı.Zula Süper Lig'de Beraberliklerin Haftası

Üçüncü haftanın ilk gününde oynanan karşılaşmaların tamamı berabere tamamlanırken, iki gün toplamında ise altı karşılaşma berabere tamamlandı. Özellikle ilk iki haftayı puansız kapatan Dark Passage ve Gamers of Future'ın tecrübeli rakipleri karşısında gösterdikleri performans ve aldıkları puanlar dikkat çekerken, İstanbul Espor Kulübü de geride kalan haftada öne çıkan takımlardan birisiydi.Mod-Z ve Beşiktaş Beraberliğe Razı Oldu

Zula Süper Lig'de üçüncü haftanın zirveyi yakından ilgilendiren karşılaşması Mod-Z ve Beşiktaş arasında oynandı. Karşılaşmaya Mod-Z üstün başlasa da Beşiktaş'ın imza haritalarından birisi olan Gaziantep Mülteci Kampı'nda kaptan swooN'un gösterdiği üstün performans ile beraber Beşiktaş maça ortak oldu ve karşılaşma berabere tamamlandı. Bursa Espor'un yaşadığı puan kayıplarının ardından Beşiktaş üçüncü sıraya yükselmeyi başardı. Zirveyi kaybetme tehlikesi yaşayan Mod-Z ise İstanbul Wild Cats'in Dark Passage karşısında yaşadığı puan kaybı ile üçüncü haftayı da zirvede kapatarak zorlu İstanbul Wild Cats karşılaşması öncesi moral depoladı.
Haftanın Notları

İstanbul Wild Cats bu hafta Dark Passage karşısında beklenmedik bir beraberlik alarak zirveyi yakalama fırsatını kullanamadı. Gamers of Future karşısında moral bulan İstanbul Wild Cats için dördüncü hafta oynanacak olan Mod-Z karşılaşması zirve yarışında büyük önem taşıyor.

Bursa Espor için şanssız bir hafta geride kaldı. Zula Süper Lig'e üç galibiyet ile başlayan timsahlar bu haftayı bir puan ile kapatarak dördüncü sıraya geriledi. Dördüncü haftada oynanacak olan Galatasaray Espor karşılaşması Bursa Espor için bir dönüm noktası olarak görünüyor.

1907 Fenerbahçe haftayı iki beraberlik ile kapatarak beşinci sıradaki yerini korumayı başardı. 1907 Fenerbahçe'nin geride kalan haftadaki azmi ve son ana kadar verdiği mücadele ise dikkatleri çekti.

Çamlıca Espor ilk haftaya güzel bir başlangıç yapsa da ikinci haftada istediklerini yapamamıştı. Bu hafta tekrar yükselişe geçen Çamlıca Espor haftayı dört puan ile kapatarak tekrar ilk altı içerisine girmeyi başardı.

Galatasaray Espor için şanssız bir hafta geride kaldı. Haftayı bir puan ile kapatan sarı kırmızılılar bu sonuçlar ile yedinci sıraya geriledi.

İstanbul Espor savaşçı bir takım görüntüsü çizmeye devam ediyor. Haftayı iki beraberlik ile kapatan İstanbul Espor'un gösterdiği azim ve performans gelecek haftalar için ümit vadediyor.

Gamers of Future bu hafta puan ile tanışmayı başardı. Galatasaray Espor karşılaşmasında başarılı bir performans ortaya koyan Gamers of Future gelecek haftalarda bu performansın üstüne koyarsa birçok takıma sürprizler yaşatabilir.

Dark Passage puan ile tanışmayı başaran bir diğer ekip oldu. Geride kalan haftalarda güçlü rakipleri karşısında son ana kadar savaşan ancak sonunu getiremeyen Dark Passage, İstanbul Wild Cats karşılaşmasında sonunu getirmeyi başararak puan ile tanışmayı başardı. Özellikle Bukaki'nin yakaladığı çıkış Dark Passage için önemli bir faktör olurken, kaplanların Çin Bahçeleri haritasındaki başarısını diğer haritalara da yayması gerekiyor.Haftanın En İyi 5'i

VonS bir önceki hafta yakaladığı çıkışı bu hafta da sürdürmeyi başardı. Her iki karşılaşmada da takımının öne çıkan ismi olan VonS, rakiplerinin korkulu rüyası olmaya devam ediyor.

Razorcone takımının bu hafta aldığı puanlarda önemli bir rol oynayan isimdi. Özellikle Dark Passage karşısında üç puanı garantileyen bir performans ortaya koyan genç oyuncu, takımının yakaladığı yükselişte de önemli bir rol oynadı.

Maxic geride kalan haftada Mod-Z'nin öne çıkan ismiydi. Özellikle Beşiktaş karşısında ortaya koyduğu performans ile takımını rahatlatan Maxic, eski takımı Galatasaray Espor karşısında da iyi bir performans ortaya koyarak takımının zirvedeki yerini korumasında büyük bir rol üstlendi.

Arrow önceki sezon bıraktığı yerden devam ediyor. Geride kalan sezonda En İyi Çıkış Yapan Oyuncu ödülüne layık görülen Arrow, bu haftada da gösterdiği performans ile takımının vazgeçilmez oyuncularından birisi olarak öne çıktı.Haftanın En İyisi: swooN

Üçüncü haftada swooN dendiği zaman akla ilk olarak Mod-Z karşısında, ikiye karşı beş iken yaptığı takım katliamı gelecektir. Gösterdiği bu performans ile Mod-Z'ye dur diyen, takımını haftanın iki maçında da başarılı bir şekilde yönlendiren swooN takımının bu hafta aldığı puanların en büyük kahramanı olmayı başardı.
Yayın Tarihi 4.2.2020
İlgili Konular Zula Süper Lig
Zula Oyun

Zula Oyun Espor