GERİ

ininal #EVDEKAL #EVDEKAZAN TURNUVASI EŞLEŞMELERİ BELLİ OLDU

ininal #EVDEKAL #EVDEKAZAN TURNUVASI EŞLEŞMELERİ BELLİ OLDU
ininal #EVDEKAL #EVDEKAZAN Zula Turnuvası'nda heyecan başlıyor, ininal ile Zula'da rekabet bir üst seviyeye taşınıyor. Kayıtların başladığı günden beri yoğun bir ilgiyle karşılaşan ininal #EVDEKAL #EVDEKAZAN Zula Turnuvası'nda yer almaya hak kazanan takımlar ve eşleşme tablosu belli oldu. Eşleşme tablosuna ve maç programına BURAYA TIKLAYARAK ulaşabilirsin.

Karşılaşmalar 5-6 Mayıs saat 14.00'da başlıyor!


ininal #EVDEKAL #EVDEKAZAN Zula Turnuvası'nda takımlar neye göre seçildi?

ininal #EVDEKAL #EVDEKAZAN Zula Turnuvası'nda yer almaya hak kazanan 128 takım, son bir haftanın aktif klan sıralamasına göre seçildi. Aktif klan sıralaması, son bir hafta içinde Klan Sunucusu'nda bir klanın oynadığı maçlar ve burada kazandığı puanlar ile oluşturulan sıralama anlamına geliyor. Başvuru yapan takımlar arasında bu puana göre ilk 128 takım içinde yer alan takımlar ininal Online Zula Turnuvası'nda yer almaya hak kazanıyor.

Eşleşme tablosu ve maç programı nasıl belirlendi?

ininal #EVDEKAL #EVDEKAZAN Zula Turnuvası'nda eşleşme tablosu, takımlar arasında herhangi bir güç dengesi gözetmeden rastgele bir şekilde belirleniyor.

Kural listesine nereden ulaşabilirim?

ininal #EVDEKAL #EVDEKAZAN Zula Turnuvası'nın kural listesine BURAYA TIKLAYARAK ulaşabilirsin. Turnuva sırasında yaşanabilecek sorunları en aza indirmek adına bütün katılımcıların kural listesini turnuva öncesinde bir kez daha gözden geçirmesini öneriyoruz.

Maçlar canlı yayınlanacak mı?

ininal #EVDEKAL #EVDEKAZAN Zula Turnuvası'nda  Yarı Final ve Final karşılaşmaları Zula Oyun Espor resmi YouTube ve Dlive kanalından canlı olarak yayınlanacak. Canlı yayında sürpriz ödüller sizleri bekliyor!

Ödül Havuzu

ininal #EVDEKAL #EVDEKAZAN Zula Turnuvası'nda ödül havuzu aşağıdaki şekilde dağıtılacaktır:

1.Takım: 15.000 TL 
2.Takım: 6.000 TL 
3.Takım: 3.000 TL 
4.Takım: 2.000 TL 
5.-16. Takım: 450.000 Zula Altını


*Nakit ödüllerin gönderimleri ininal tarafından yapılacak olup, katılımcıların ininal kart sahibi olması gerekmektedir. Kayıt formunda istenen ininal kart bilgisi eksiksiz doldurulmalıdır.

Turnuvaya gösterdiğiniz yoğun ilgi için hepinize teşekkür ederiz.

ininal #EVDEKAL #EVDEKAZAN Zula Turnuvası'nda yer almaya hak kazanan katılımcılara ise şimdiden başarılar diliyoruz.


 
Yayın Tarihi 5.05.2021
İlgili Konular Haftalık Turnuvalar
Zula Oyun

Zula Oyun Espor