GERİ

KARTAL ZİRVEYE HAVALANDI

KARTAL ZİRVEYE HAVALANDI
Zula Süper Lig'de zirve yarışını yakından ilgilendiren dördüncü hafta geride kaldı. Lider Mod-Z'nin en yakın rakibi İstanbul Wild Cats'i ağırladığı karşılaşma berabere sonuçlanırken, rakiplerinin puan kayıplarını iyi değerlendiren Beşiktaş zirveye havalandı. Gamers of Future'ın iki beraberlik alarak rahat bir nefes aldığı haftayı Bursa Espor dört puan ile kapatarak ilk dört içindeki yerini sağlamlaştırdı.

Derbilerin Tek Galibi: Beşiktaş

Zula Süper Lig'in geride kalan haftası iki büyük derbi mücadelesine ev sahipliği yaptı. Beşiktaş, 1907 Fenerbahçe ve Galatasaray Espor ile karşı karşıya geldiği maçlarda gülen taraf olmayı başararak zirveye giden yolda önemli bir engeli daha aştı. Zula Süper Lig'e istediği gibi başlayamayan ancak sonrasında yakaladığı çıkış ile üst sıralardaki yerini alan Beşiktaş'ta moraller yerinde.

Haftanın Notları

Mod-Z güçlü rakibi İstanbul Wild Cats karşılaşmasında puan kaybı yaşasa da hala zirvenin tek sahibi konumunda. Takım olarak ortaya koydukları oyun ile çıkışlarını sürdürmeye devam ediyorlar.

İstanbul Wild Cats için şanssız bir hafta geride kaldı. Haftayı iki beraberlik ile kapatıp zirve yarışında geriye düşen İstanbul Wild Cats için hafta sonu oynanacak olan Beşiktaş karşılaşması zirve yarışına tekrar dahil olmak için büyük önem taşıyor.

Bursa Espor haftayı dört puan ile kapatarak ilk dörtteki yerini korudu. Geçtiğimiz haftalarda ard arda yaşadığı puan kayıplarından sonra Bursa Espor tekrar çıkış yakalamış oldu.

1907 Fenerbahçe derbiyi puansız geçse de Dark Passage karşısında aldığı galibiyet ile haftayı üç puan ile kapatıp moral buldu.

Çamlıca Espor inişli çıkışlı bir grafik çizmeye devam ediyor. Dördüncü haftayı bir puanla kapatan Çamlıca Espor orta sıralardaki yerini korumayı başardı.

İstanbul Espor Kulübü bu hafta aldığı dört puan ile düşme hattından uzaklaşmayı başardı. Bir üstteki rakibi Çamlıca Espor ile puan farkını bire kadar indirmeyi başaran İstanbul Espor Kulübü altılı finaller için de umutlandı.

Galatasaray Espor haftayı puansız geçti ve sekizinci sıraya geriledi. Final umutlarını hala koruyan tecrübeli ekibin bir çıkış yakalaması gerekiyor.

Gamers of Future iki beraberlik alarak son sıradaki rakibinden uzaklaştı ve rahat bir nefes aldı.

Dark Passage haftayı puansız geçerek tek başına son sıraya yerleşti. Hafta sonu Gamers of Future ile oynayacakları karşılaşma, her iki takım için de bir dönüm noktası niteliğinde.Haftanın En İyi 5'i

Brave önceki haftalarda gösterdiği güzel performansı bu hafta da devam ettirip geride kalan haftada takımının kilit oyuncularından birisi olmayı başardı.

PickowN takımının aldığı puanlarda taMMy ile beraber en büyük rolü üstlendi ve takımının final için umutlandığı haftada önemli bir oyuncu olarak öne çıktı.

Her ne kadar takımı haftayı puan kayıplarıyla geçirse de Koko İstanbul Wild Cats'de yılmadan savaşan isim olarak öne çıktı.

SaLvio bu hafta takımını ateşleyen ve son ana kadar pes etmeyen bir isim olarak öne çıktı ve Gamers of Future'ın aldığı iki puanda önemli bir rol oynadı.Haftanın En İyisi: Unity

Sezon başında Galatasaray Espor'dan Beşiktaş'a transfer olan ve haftalar geçtikçe performansında vites artıran Unity bu hafta güzel bir performans ile takımının kilit oyuncularından birisi oldu. İki derbi karşılaşmasında da ön planda olan Unity'nin performansı Beşiktaş'ı bambaşka bir seviyeye çıkardı.

 
Yayın Tarihi 13.2.2020
İlgili Konular Zula Süper Lig
Zula Oyun

Zula Oyun Espor