GERİ

REKABET TURNUVASI ŞAMPİYONU DARK PASSAGE

REKABET TURNUVASI ŞAMPİYONU DARK PASSAGE

1024 takımın 30.000 TL ödül havuzu ve Zula Süper Lig bileti için üç aya yakın bir süre boyunca kıyasıya mücadele ettiği Zula Rekabet Turnuvası’nda 4. Sezon tamamlandı. Büyük finallerin ardından Zula Süper Lig’e çıkış bileti kazanan takım Dark Passage Cavalries oldu.

Nonstop Zula Espor Merkezi’nde gerçekleşen Zula Rekabet Turnuvası finalleri, dört takımın büyük mücadelesine sahne oldu. Lig sisteminde bütün takımların karşı karşıya geldiği finallerde puan ile tanışamayan Sis Espor XForce finalleri dördüncü sırada bitirirken, bir galibiyet almayı başaran ve finalleri üçüncü sırada bitiren Vurkaç Esports bu sezon Zula Süper Lig hayallerine veda eden bir diğer takım oldu.

WanderLust Godzilla ve Dark Passage Cavalries takımlarının yedi puan toplamayı başardığı Zula Rekabet Turnuvası finallerinde Dark Passage Cavalries ikili averajda üstün gelerek Zula Süper Lig’e direkt olarak çıkmaya hak kazandı.  Dark Passage Cavalries’in ardından ikinci sırada bulunan WanderLust Godzilla ise Zula Süper Lig hayalini gerçeğe dönüştürmek için 26 Ekim’de tecrübeli ekip ICE Warriors ile karşılaşacak.

Zula Rekabet Turnuvası’nın En İyisi: Rowdy

Zula Rekabet Turnuvası finalleri geride kalırken, turnuvanın en dikkat çeken oyuncusu ise Dark Passage Cavalries takımında üstün bir performans gösteren Ramazan “Rowdy” Ekinci oldu. Gösterdiği performans ile takımının Zula Süper Lig bileti almasında büyük bir rol üstlenen Rowdy, Zula Rekabet Turnuvası’nın gelecek vaat eden en önemli isimlerinden birisiydi.

Yayın Tarihi 15.10.2019
İlgili Konular Zula Rekabet Turnuvası
Zula Oyun

Zula Oyun Espor