GERİ

SÜPER HAFTADA SÜPER MÜCADELE

SÜPER HAFTADA SÜPER MÜCADELE
Zula Süper Lig yarışında büyük bir mücadeleye sahne olan Süper Hafta geride kaldı. Süper Hafta'nın ardından Beşiktaş uzun bir aradan sonra liderlik koltuğunda Mod-Z'ye ortak olurken, Mod-Z'nin ardından büyük finalleri garantileyen iki takım Beşiktaş ve fastPay Wildcats oldu. Galatasaray Espor'un dördüncü sıradaki rakibi Bursa Espor'u yakaladığı haftada İstanbul Espor Kulübü ve Çamlıca Espor da büyük finaller için umutlarını korudu.Beşiktaş Zirveye Ortak

Haftanın iki önemli karşılaşmasında Mod-Z, zirve yarışındaki rakipleri Beşiktaş ve fastPay Wildcats ile karşı karşıya geldi. İki maçta da taraflar beraberliğe razı olurken, Beşiktaş hafta genelinde topladığı puanlar ile zirveye ortak oldu. İkili averajda Beşiktaş'ın önünde olan Mod-Z'nin lig aşamasını lider bitirme şansı devam ederken, fastPay Wildcats de zirve ile puan farkını dörde kadar düşürmeyi başardı. Son haftaya doğru giderken Mod-Z, Beşiktaş ve fastPay Wildcats ilk üç sıradaki yerlerini garanti altına alırken, büyük finallerin eşleşmelerinde önemli rol oynayacak olan lig sıralaması ise 9. Hafta'da alınan sonuçlar ile şekillenecek.Galatasaray Espor, Bursa Espor'u Yakaladı

Haftanın en iyi performans gösteren ekiplerinden birisi olan Galatasaray Espor, aldığı üç galibiyet ile dördüncü sırada bulunan rakibi Bursa Espor'u yakalamayı başardı. İkili averajda Bursa Espor'un üstünlüğü bulunsa da Dark Passage, Gamers of Future ve Bursa Espor karşısında alınan galibiyetler Galatasaray Espor için büyük finaller yolunda moral kaynağı oldu. Oluşan puan tablosunun ardından Galatasaray ve Bursa Espor'un büyük finalleri garanti altına almak için 9. Hafta'da bir puan alması yeterli olacak.Haftanın Notları

1907 Fenerbahçe büyük finaller için potadaki yerini korumaya devam etti. İstanbul Espor Kulübü'nün yedinci sıradaki takibi devam ederken, 9. Hafta 1907 Fenerbahçe'nin büyük final hedefleri için çok önemli bir hafta olacak.

İstanbul Espor Kulübü büyük finaller için takibe devam ediyor. Haftayı iki galibiyet ile geçerek başarılı bir performans ortaya koyan İstanbul Espor Kulübü, 9. Hafta'da puan kazanmayı ve rakibi 1907 Fenerbahçe'nin puan kaybetmesini bekleyecek.

Çamlıca Espor Süper Hafta'nın ardından büyük final yarışında geriye düşen ekip oldu. Büyük finaller için umutlarını hala koruyan Çamlıca Espor için alacağı puanlar ve rakiplerinin puan kaybı büyük önem taşıyor.

Gamers of Future ve Dark Passage küme savaşını son haftaya taşıdı. Küme kalma savaşında Gamers of Future ve Dark Passage karşısında oynanacak olan karşılaşma büyük bir öneme sahip olacak.Haftanın En İyi 5'i:

VonS 
bu hafta gösterdiği performans ile takımın en öne çıkan ismiydi. Birçok karşılaşmada rakipleri tarafından bulunamayan ve ulaşması zor KD istatistikleri ile Zula Süper Lig'in en iyilerinden bir tanesi olduğunu bir kez daha kanıtlayan VonS'un yükselen performansı fastPay Wildcats için belirleyici bir rol oynuyor.

CixEd bu hafta Mod-Z adına takımın en öne çıkan isimlerinden birisiydi. Özellikle Beşiktaş karşısında takımının zorlandığı anlarda ön plana çıkan CixEd, Süper Hafta'da gösterdiği performansla takımının liderliğini korumasında önemli rol oynadı.

PickowN yükselen performansını bu hafta da devam ettirdi. Sezon başından beri İstanbul Espor Kulübü'nün öne çıkan isimlerinden bir tanesi olan PickowN, gösterdiği düzenli performans ile İstanbul Espor Kulübü'nün aldığı puanlarda önemli bir rol üstleniyor.

MachineX Galatasaray'ın aldığı üç galibiyette Kenz ile beraber önemli rol oynayan isimlerden birisiydi. Gösterdiği performans ile takımının Bursa Espor'u yakalamasına ön ayak olan MachineX, takımına büyük final kapılarını aralayan isimlerin başında geldi.Haftanın En İyisi: W4siLi

Geride kalan sezonlarda üst üste Zula Süper Lig'in en başarılı taarruz oyuncusu olmayı başaran W4siLi, bu hafta neden Zula Süper Lig'in en iyi taarruz oyuncularından bir tanesi olduğunu bir kez daha gösterdi. Oynadığı karşılaşmalarda rakiplerine göz açtırmayan W4siLi, Beşiktaş'ın Süper Hafta'daki en büyük kozu olarak ön plana çıktı.
Yayın Tarihi 17.3.2020
İlgili Konular Zula Süper Lig
Zula Oyun

Zula Oyun Espor