GERİ

SÜPER LİGDE PLAY-OUT VE FİNAL FOUR HEYECANI

SÜPER LİGDE PLAY-OUT VE FİNAL FOUR HEYECANI
Zula Süper Lig Play-Out ve Final Four heyecanı 03.07.2021 saaat 13:00'da başlıyor. Ne yazık ki bu senede finallerde sizlerden uzak kalacağız. Pandemi dolayısıyla sadece takım oyuncuları Zula Espor Merkezi'nde olacaktır. Günün ilk karşılaşması ABB Aski Espor ve Çamlıca Don`t Cry arasındaki Play-out karşılaşması olacaktır. ABB Aski Espor ligde kalmak, Çamlıca Don`t Cry ise lige giriş yapmak için kıyasıya mücadele edecekler. Yarı final ilk karşılaşma fastPay Wildcats - BAL Espor arasında olacaktır. İkinci karşılaşma ise Galatasaray - KBB Kağıtspor Espor arasında olacaktır. 

Lig 1.si fastPay Wildcats

Sezon boyunca gösterdikleri eşsiz performanslarını namağlup bitererek taçlandırdılar. Lig'in başlangıcında favori takım olan fastPay Wildcats, taraftarlarının beklentilerinin karşılığını sezon sonunda namağlup olarak gösterdi. Neredeyse her maç hızlı oyunlar ortaya koyan fastPay Wildcats, 40,06 dakikalık ortalama süre ile en kısa ortalama süresine sahip 2. takım oldu. fastPay Wildcats'in kadrosu şu şekildedir; Yakut, Forza, Bruno, Arrow ve Cixed.

Lig 2.si Galatasaray Espor

Zula Süper Lig boyunca oldukça fazla şampiyonluklar yaşayan takım olan Galatasaray Espor, bu sezon da oldukça iyi işler başararak ligi 2. sırada tamamladı. Önceki sezonun şampiyon kadrosu ile 7. sezona başlayan Galatasaray Espor, kaptan Koko'nun da önderliğinde oldukça başarılı işler çıkardı. Galatasaray Espor'un kadrosu şu şekildedir; Koko, Rouche, Laura, Husreis ve Fredya.

Lig 3.sü KBB Kağıtspor Espor

Final Four'a direk olarak katılma hakkını sezonun son maçında Galatasaray Espor'a kaptırsalar da çeyrek finaldeki rakibini yenerek yarı finaldeki yerini aldılar. Ligdeki ilk sezonları olmasına rağmen göz kamaştırıcı işlere imza attılar. KBB Kağıtspor Espor'un kadrosu şu şekildedir; Jaxis, Keevz, Always, Syhtlex ve Xonie.

Lig 4.sü BAL Espor

Rekabet turnuvasını kazanarak direk olarak süper lig'e katılım hakkı kazanan BAL Espor, başarının tesadüf olmadığını ligi 4. sırada bitirerek kanıtladı. Ligdeki başarıyla oldukça ön planda oldular. Oyuncuların kendilerini kanıtlamak ve göstermek için rekabet turnuvasının ne kadar önemli olduğunu bizlere göstermiş oldular. BAL Espor'un kadrosu şu şekildedir; Rowdy, Wiatrax, Ryrix, Wooksz ve Kazak.

Zula Süper Lig Playout ve Final Four Programı,

03.07.2021 Cumartesi  Saat 13:00  ABB Aski Espor - Çamlıca Don`t Cry
03.07.2021 Cumartesi  Saat 15:00  fastPay Wildcats - BAL Espor
03.07.2021 Cumartesi  Saat 17:00  Galatasaray - KBB Kağıtspor Espor

04.07.2021 Pazar  Saat 15:00  3. Lük Karşılaşması
04.07.2021 Pazar  Saat 17:00  BÜYÜK FİNAL


*Yarı Final, 3. Lük ve Final karşılaşmaları Zula Oyun Espor resmi TwitchDlive ve Youtube kanalından canlı olarak yayınlanacakır.
 
Yayın Tarihi 27.06.2021
İlgili Konular Zula Süper Lig
Kuttusi 'IHorseless' Nas

Kuttusi 'IHorseless' Nas Zula Espor