GERİ

ZULA ALL STAR İKİNCİ HAFTA ÖZETİ

ZULA ALL STAR İKİNCİ HAFTA ÖZETİ

32 Zula Süper Lig ve Zula Rekabet Turnuvası oyuncusunun yanı sıra 47 kadın oyuncunun yer aldığı, Zula'nın birbirinden yetenekli yıldızlarının yeteneklerini sergilediği Zula All Star'da ikinci hafta heyecanı geride kaldı. Geride kalan hafta büyük bir eğlencenin yanı sıra üst düzey çekişmeli karşılaşmalara da sahne olurken, hangi oyuncular yetenekleriyle ön plana çıktı? Hangi oyuncular isimlerini bir üst tura yazdırarak ‘’en iyi benim’’ demeye bir adım daha yaklaştı? Gelin birlikte bakalım:

Arko Men 1v1 Turnuvası

Zula All Star'ın ana etkinliklerinden bir tanesi olan Arko Men 1v1 Turnuvası’nda heyecan ve mücadele her geçen turda zirveye doğru tırmanıyor. İkinci haftanın tamamlanmasıyla birlikte finale bir adım daha yaklaşmış olduk. Kazananlar fikstüründe yarı finallerin ilk eşleşmesi Fredy vs Always olurken diğer eşleşme Rowdy vs Ros! arasında oynanacak. Bu dört oyuncu arasında oynadığı tüm maçlardan 2-0’lık skorla ayrılan tek oyuncunun Ros! dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Kaybedenler fikstürü eşleşmelerinde ise  MachineX vs ALAFAN'ın yanı sıra VitrA vs Stolz mücadelelerini izleyeceğiz. Adım adım finale gittiğimiz bu günlerde maçlar 9 Mayıs Cumartesi günü saat 14:00 ile 15:00 arasında Zula Oyun Espor ekranlarından yayınlanacak.


Realme 2v2 Kankalar Yarışıyor

Zula'da en iyi kankaların beraber en iyi oyunlarını sergilemeye çalıştığı Realme 2v2 Kankalar Yarışıyor'da da benzer bir heyecan vardı. Artık yarı finaline geldiğimiz turnuvamızda kankaların final ile aralarında sadece tek  bir eleme kaldı. Always & ALAFAN kankaları Ros & Arrow kankaları ile final için mücadele edecek. Diğer tarafta ise berelpp & Mavera ikilisi Kenz & MachineX ikilisiyle kozlarını paylaşacak. Kankaların şampiyonluk için mücadele ettiği Realme 2v2 Kankalar Yarışıyor'da ilk yarı final maçı 9 Mayıs Cumartesi günü 15:30 da gerçekleşecek iken, ikinci yarı final maçı ise 15:50’de başlayacak. Kankaların maçlarını Zula Oyun Espor ekranlarından takip edebilirsiniz.

Sıkıysa Vur

Hiç şüphe yok ki 2. Haftası geride kalan All-Star etkinlikleri içinde en eğlenceli anlara tanıklık ettiğimiz mücadele Sıkıysa Vur oldu. Oyuncuların keskin nişancı silahlarında dürbünlerini açmadan karşı karşıya geldiği Sıkıysa Vur'da çeyrek final eşleşmeleri belli oldu. Eğlenceli etkinliğimizin finale giden yoldaki ilk eşleşmeleri Mavera  vs Stolz - Always vs Cloudson olurken diğer tarafta Ryrix vs berelpp  - Ros! vs VıtrA mücadeleleri gerçekleşecek. Bu keyifli etkinliğin maçlarını  Zula Oyun Espor  kanallarından izleyerek eğlenceye ortak olabilirsiniz.

 

Kadınlar Turnuvası

Zula All Star'ın en merak edilen etkinliklerinden birisi olan Kadınlar Turnuvası'nda kadın oyuncularımız takım olarak oynayarak yeteneklerini sergilemeye devam ediyor. 8 farklı Kadın Zula takımının mücadele ettiği turnuvamızda İstanbul Espor vs fastpay Wild Cats ve Gamers Of Future vs Mod-Z yarı final eşleşmeleri oldu. Kazanan takımlar adını finale yazdırarak ilk kez düzenlenen takım turnuvamızda şampiyonluk için mücadele edecekler. Yarı finalde kaybeden takımlar ise 3.’lük için mücadele verecekler.

Haftanın En İyi 5'i

Yayın Tarihi 6.5.2020
İlgili Konular Zula All Star
Zula Oyun

Zula Oyun Espor